Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/home/ihedieh1/domains/ihedieh.com/public_html/mag/wp-content/cache/supercache/mag.ihedieh.com/9397/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%b1%d9%88%d8%a8%d8%a7%d9%86-%d8%af%d9%88%d8%b2%db%8c-%d8%a7%d9%86%d9%88%d8%a7%d8%b9-%d8%af%d9%88%d8%ae%d8%aa-%d9%87%d8%a7/) is not within the allowed path(s): (/home/ihedieh5/:/tmp:/var/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/local/php56/lib/php/) in /home/ihedieh5/domains/ihedieh.com/public_html/mag/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php on line 1263
آموزش روبان دوزی انواع دوخت ها
شما اینجا هستید
صفحه اصلی > هنر دستی > روبان دوزی > آموزش روبان دوزی انواع دوخت ها

آموزش روبان دوزی انواع دوخت ها

آموزش روبان دوزی انواع دوخت ها از قبیل آموزش روبان دوزی رز پیچ مینیاتوری ، دوخت زنجیره ملیله و دوخت پروانه را در این مطلب فرا خواهید گرفت .  برای اموزش روبان دوزی پایه شامل سه مدل رز پیچ مینیاتوری ، دوخت زنجیره ملیله و دوخت پروانه از سری کتاب های اموزش روبان دوزی خانم امیریان کمک گرفتم. روبان دوزی خانم امیریان آموزشی ساده و روان دارد که بخشی از این آموزش ها را در این پست خواهید دید.

آموزش روبان دوزی رز پیچ مینیاتوری :

روبان را از پارچه بیرون آورید .

سوزن را کشیده تا روبان محکم بایستد . سوزن را دور خود بپیچید تا روبان هم به خود بتابد . و لوله ای شود . با انگشت اشاره نیمه روبان را گرفته سوزن را نزدیک محل اول فرو کنید .

دو طرف روبان روی هم پیچ خورده و دو لایه ای می شود . سوزن را کشیده تا پیچ حاصل تبدیل به یک گل رز شود . با یک بست که وسط گل می زنید. کار را ثابت نمایید .

روبان دوزی گل

اموزش روبان دوزی دوخت پروانه با روبان :

جهت دوخت کاسبرگ مصرف دارد . سوزن را از پارچه بیرون آورده و با فاصله کم داخل پارچه کنید . در پایین و با یک سانت فاصله از روی روبان سوزن را فرو نمایید .

روبان دوزی گل

آموزش روبان دوزی دوخت زنجیره ملیله :

روبان را از پارچه بیرون اورید . با فاصله یک میلیمتر تا یک سانتی متر کنار جای اول ، سوزن را داخل پارچه کرده و با فاصله 1 تا 1/5 سانتیمتر از پارچه بیرون آورید . روبان را یک یا دو بار در آن بپیچانید و سوزن را بیرون بکشید . روبان را کشیده تا دوخت حالت بگیرد ، سوزن را در همان نزدیکی داخل پارچه نمایید . ازین دوخت برای برگ یا غنچه استفاده نمایید.

روبان دوزی گل

سایر مطالب آموزش دوخت روبان دوزی :

 روبان دوزی انواع دوخت روبان

آموزش روبان دوزی گل نسترن وحشی

آموزش روبان دوزی گل

آموزش روبان دوزی گل رز

آموزش گل رز روبانی تنها با گره تنها در ۷ مرحله

آموزش روبان دوزی گره فرانسوی


برای بهره مندی از آموزش های بیشتر و کاملتر در زمینه روبان دوزی از لینک زیر استفاده نمایید.

خرید اینترنتی کتاب آموزش روبان دوزی مدرن از خانم آفاق امیریان

47-127-home

دیدگاهتان را بنویسید

Top