شما اینجا هستید
صفحه اصلی > هنر دستی > بافتنی و قلاب بافی > آموزش بافتنی > دستگاه طناب باف | دستگاهی برای بافت آسان طناب

دستگاه طناب باف | دستگاهی برای بافت آسان طناب

دستگاه طناب باف به شما کمک می کند تا به راحتی و در کوتاهترین زمان طناب های کوچک و بزرگ، پهن و نازک را ببافید. این دستگاه به همراه یک دی وی دی به شما ارائه می شود که راهنمای کامل کار با این دستگاه است .

دستگاه طناب باف یک دستگاه بافتنی ست که به شما کمک می کند تا عروسک های بافتنی لباس های بافتنی ، دستبند های بافتنی و شال های بافتنی مورد استفاده تان را خودتان ببافید . اگر تا کنون بافتنی بلد نبودید اصلا مهم نیست چون این دستگاه به جای شما می بافد.

دستگاه طناب باف

روش کار با این دستگاه بسیار اسان است . این دستگاه شامل یک دسته با هشت میخ و یک سوزن میباشد که نخ به دور میخ ها پیچیده می شود و با سوزن رج های بافته شده را از روی هم رد می کنند . دستگاه طناب باف ، بافتن را شیرین و لذت بخش می کند .

دستگاه طناب باف

ویدئوی زیر روش کار با دستگاه موتیف طناب بافت یک سر از جنس چوبی را به شما آموزش می دهد اما کار با موتیف طناب باف پلاستیکی دو سر نیز هیچ تفاوتی با نوع چوبی آن ندارد و شما با دیدن این ویدئو به راحتی می توانید کار با این دستگاه را آموزش ببینید .

برای مشاهده ی فیلم اموزشی و راهنمای استفاده از دستگاه طناب باف بر روی لینک زیر کلیک کنید و به پایین صفحه ی باز شده بروید .

مشاهده ی فیلم آموزش کار با دستگاه طناب باف

دستگاه طناب باف

شما با موتیف طناب بافت می توانید دسبندهای کاموایی زیبایی برای خود ببافید و در بین دوستانتان بدرخشید!!

همچنین انواع بندهای کلفت و نازک بافتنی را با این دستگاه می شود بافت و برای تزئین کلاه و شال و لباس بافتنی از آن ها استفاده نمود.

دستگاه طناب باف

سایر مطالب مرتبط دستگاه موتیف بافی:
دستگاه آسان بافت
آموزش بافت انواع گل با موتیف گل سازی

برای خرید دستگاه موتیف بافی می توانید از لینک زیر استفاده کنید .

خرید اینترنتی دستگاه بافتنی موتیف بافی

موتیف طناب باف

دیدگاهتان را بنویسید

Top