شما اینجا هستید
صفحه اصلی > هنر کاغذی > جعبه سازی > آموزش جعبه کادویی + الگوی جعبه کادویی طرح گهواره

آموزش جعبه کادویی + الگوی جعبه کادویی طرح گهواره

آموزش جعبه کادویی + الگوی جعبه کادویی طرح گهواره را در این مطلب مشاهده خواهید کرد . این جعبه کادویی زیبا برای سیسمونی و هدیه به کودکان بسیار مناسب  است . ساخت آن ساده بوده و امکان ایجاد تغییرات برای شخصی سازی آن وجود دارد . می توانید از این الگو و توضیحات جانبی آن برای ساخت انواع جعبه کادو استفاده کنید . چرا که اکثر جعبه کادو ها مثل هم ساخته شده و اگر اصول کلی طراحی الگو جعبه کادو و پیاده سازی آن روی مقوا را بدانید به راحتی می توانید هر جعبه کادویی را طراحی و بسازید .

آموزش جعبه کادویی
داخل این جعبه کادویی را میتوانید با عروسک تزیین کنید و برای روز ولنتاین به دوستانتان هدیه دهید . این جعبه کادو می تواند برای کادوهایی مثل عروسک ، مسمه و لباس مناسب باشد .

طریقه ساخت جعبه کادویی :

الگوهای زیر را روی مقوا بکشید و دورتا دور آن را قیچی کنید . از شماره های تصاویر پیروی کنید . بالا و پایین و چپ و راست گهواره را به سلیقه ی خودتان روی مستطیل های به هم چسبیده طراحی کنید . در اینجا برای بالای گهواره طرح قلب و کناره آن طرح میله در نظر گرفته شده است .

آموزش جعبه کادویی
مقواهای اضافی را برش دهید مانند شکل 6 . چهار طرف را به هم بچسبانید و گهواره را مانند یک تخت بسازید . همچنین می توانید تاج هم به آن اضافه کنید . برای وصل کردن تکه های هر بخش از چسب مایع استفاده کنید . به طور کلی برای هر نوع جعبه ای فونداسیون اصلی آن را با تا کردن مقوا ایجاد می کنند و سایر بخش ها را با چسب مایع به هم می چسبانند .

آموزش جعبه کادویی
در نهایت می توانید از یک پارچه برای تزیین داخل آن استفاده کنید . برای این کار معمولا از پارچه های ساتن استفاده می کنند .


 

جعبه فلزی فانتزی 3 سایز در طرح های مختلف

جعبه-فلزی-فانتزی-3-سایز
جعبه-فلزی-فانتزی-3-سایز

 

علاقه مندان به کاغذ و تا می توانند انواع کتاب های اموزش اوریگامی را تهیه کنند . اوریگامی از جذاب ترین تفریحات یک ذهن آرام است .

آموزش جعبه سازی و اوریگامی

آموزش اوریگامی
 

17 thoughts on “آموزش جعبه کادویی + الگوی جعبه کادویی طرح گهواره

    1. فدات شم منظورتو از الگوی خام نمی فهمم . … تنهاالگویی که ازین گهواره ی زیبا دارم همینه که براتون گذاشتم .

دیدگاهتان را بنویسید

Top