شما اینجا هستید
صفحه اصلی > هنر خیاطی > مدل لباس > رنگ سال 2013 سبز زمردی | رنگ لباس سال 2013

رنگ سال 2013 سبز زمردی | رنگ لباس سال 2013

دیدم نزدیک عیده و همه دوستان دنبال رنگ سال 2013 هستند گفتم یه معرفی از رنگ سبز زمردی که رنگ سال 2013 هست داشته باشیم . در این مطلب به معرفی رنگ سال 2013 یعنی سبز زمردی می پردازیم . این رنگ را در تصاویر زیر مشاهده می کنید . تا به امروز به این رنگ سبز آبی هم گفته می شد .

رنگ سبز بیشتر از همه رنگ‌ها در طبیعت دیده می‌شود، بنابراین چشم آدم‌ها هم با این رنگ آشنا است. این رنگ همچنین نماد رشد، تازگی و کامیابی است، هیچ رنگ دیگری به این اندازه نمی‌تواند حس احیا را به بیننده القاء کند .

رنگ سال 2013 سبز زمردی :

رنگ سال 2013

رنگ سبز زمردی نماد رشد ، سرزنده بودن ، درخشندگی و با شکوه بودن است .همچنین این رنگ از ظرافت و زیبایی خاصی برخوردار است که باعث افزایش احساس خوب بودن، تعادل و هماهنگی است.پر جنب و جوش و درخشنده: درست مثل طبیعت، سبز نگاهی خوب با رنگ روشن است. ست رنگی آن با زرد مملو از انرژی است.

رنگ سبز زمردی در بسیاری از کشور ها، فرهنگ ها و مذاهب بیانگر حس شکوه، جلال و زندگی دوباره است.این رنگ بیانگر معنی رشد و شکوفایی است و شاید هیچ رنگ دیگری به اندازه ی آن بیانگر باز زایی و نوزایی نیست. سال های سال در بسیاری از کشور ها رنگ سبز بعنوان رنگ وحدانیت و شفا بخشی انتخاب شده بوده است.

رنگ سال 2013

سبز زمردی یکی از فراوان ترین رنگ ها در طبیعت است. چشم انسان بیش از هر رنگ دیگری تونالیته های رنگ سبز را در طیف رنگی می بیند. این رنگ دارای تاریخچه ی بسیار طولانی است، در بسیاری از دوره ها بصورت نمادین بیانگر حس شفافیت، زندگی دوباره و تازه شدن بوده، چیزی که در دنیای پیچیده امروز شاید نکته بسیار مهمی است. این رنگ می تواند نقش مهمی در گرایشات معماری داخلی – دکوراسیون منزل و مد ایفا کند .

 

سایر مطالب رنگ لباس سال 2013 :

مدل ست لباس مجلسی

4 thoughts on “رنگ سال 2013 سبز زمردی | رنگ لباس سال 2013

  1. فرارسیدن نوروز باستانی،

    یادآور شکوه ایران و یگانه یادگار جمشیدجم

    بر شما و بر همه ایرانیان پاک پندار،

    راست گفتار و نیک کردار خجسته باد.

     

دیدگاهتان را بنویسید

Top