شما اینجا هستید
صفحه اصلی > هنر دستی > بافتنی و قلاب بافی > آموزش بافتنی > دانلود آموزش ساخت منگوله بافتنی

دانلود آموزش ساخت منگوله بافتنی

دانلود آموزش ساخت منگوله بافتنی را در این مطلب آماده کرده ایم . این آموزش در قالب PDF و به زبان اصلی می باشد ولی با توجه به تصاویر موجود در آن ، به راحتی از نوع بافت سر در می آورید .

در هنر بافتنی ، منگوله جزء ملزومات بافتنی است چون برای بافت خیلی لباس ها به ویژه لباس نوزاد ، کلاه ، پاپوش و برای بافتنی های تزیینی مثل پادری و عروسک های منگوله ای زیاد به کار میرود .

به همین علت امروز لینک دانلود آموزش ساخت منگوله بافتنی با کاموا را برایتان قرار داده ایم .  این آموزش خیلی ساده و قابل فهم است اما در صورتی که قسمتی از آن را متوجه نشدید به آموزش ساخت منگوله کلاه و آموزش ساخت منگوله کاموایی با دست مراجعه کنید .

لینک دانلود روش ساخت منگوله بافتنی

با استفاده از دستگاه منگوله زن میتوانید منگوله هایی منظم و کاملا گرد در مدت زمان کوتاهی درست نمایید و از آنها برای تزیین لباس، کیف ، گل سر و … استفاده نمایید. همچنین با منگوله هایی که تهیه نموده اید میتوانید پادری و یا پرده اتاق و یا شال گردن درست کنید .

با استفاده از دستگاه منگوله زن میتوانید منگوله هایی به قطر 4.5 ، 6 ، 8 سانتی متر درست کنید .

دستگاه منگوله زن که در فروشگاه آی هدیه به فروش میرسد در واقع یک پک شامل 3 سایز دستگاه منگوله زن با قطرهای متفاوت میباشد، تا شما بتوانید انواع منگوله ها را در سایز های مختلف با این دستگاه درست کنید .

 سایر مطالب ساخت منگوله با کاموا :

عروسک با منگوله

بافت منگوله کلاه

آموزش منگوله کاموایی با دست

آموزش بافت منگوله + عروسک منگوله ای


برای تهیه ی دستگاه منگوله زن از لینک زیر استفاده کنید . دستگاه منگوله زن کار شما را برای ساخت پادری منگوله ای آسان می کند .

دستگاه منگوله زن

ددستگاه منگوله زن

8 thoughts on “دانلود آموزش ساخت منگوله بافتنی

  1. بازتاب: عروسک پارچه ای با الگو | دانلود الگو عروسک پارچه ای
  2. سلام و ممنونم بابت اینهمه زحنت راستش من منگوله زدن رو یاد نمیگیرم اگر میشه بهم کمک کنید که از کجا میتونم دستگاه منگوله زن بخرم و قیمتش حدودن چقد هست

    باتشکر

  3. [لبخند] سلام صورتی جان.ممنونم که بهم سر زدی.روز شنبه رفتم کارگاه و مقداری روبانهای رنگی و سوزن و پارچه پاناما خریدم.بهش گفتم پارچه کتان میخوام اما گفت پاناما مخصوص برای گلدوزیه.البته از خود مغازه دکمه سرا پارچه رو خریدم.یک متر پارچه سفید خریدم.کتاب خانم آفاق امیریان رو هم خریدم البته جلد 2 رو خریدم.گفت جلد یک رو نمیاریم چون فقط توضیح هست.اگر شما جلد یک رو دارید و میدونید برام مورد نیاز هست لطفا بهم بگید تا تهیه کنم.فعلا چند گل تمرین کردم که حتما برات میفرستم.لطفا اسم ایمیلت رو بهم بگو تا بفرستمشون تا ببینی.اما شاید توی یک وب جدید هم بزارم.اگر وقت نداری به ایمیلت سر بزنی اشکال نداره.ممنونم از شما و دوست خوبمون هنرمند جان و بقیه دوستان که راهنماییم کردید و برامون آموزشهای زیبا میزارید[بوسه]

دیدگاهتان را بنویسید

Top