شما اینجا هستید
صفحه اصلی > هنر دستی > سرمه دوزی > مدل سرمه دوزی | طرح سرمه دوزی شیرین حسینی

مدل سرمه دوزی | طرح سرمه دوزی شیرین حسینی

شیرین حسینی از جمله هنرمندان و متخصصان سرمه دوزی هستند که مدتی است آی هدیه افتخار همکاری با ایشان را پیدا کرده است . شیرین حسینی  با آموزش ها و راهنمایی های کاربران در موضوع سرمه دوزی به سرعت در میان علاقه مندان به هنر سرمه دوزری محبوبیت یافته و امروز پس از مدت ها ۷ مدل بی نظیر از دوخت های سرمه دوزی برایمان ارسال کرده اند . مدل سرمه دوزی شیرین حسینی از جذابیت خاصی برخوردار است که در دیگر طرح سرمه دوزی موجود در فضای وب نخواهید یافت . دیدن این ۷ مدل گلچین را از دست ندهید .

مدل-سرمه-دوزی-شیرین-حسینی-250x187

مدل های خاص و طرح های سرمه دوزی شیرین حسینی فقط یک دوخت ساده ی سرمه دوزی نیست . بلکه از خلاقیت و ابتکار در هنر سرمه دوزی برخوردار است . این ابتکار در دوخت های متنوع سرمه دوزی باعث شده است که طرح سرمه دوزی خانم حسینی از جذابیت متمایزی از سایر طرح های سرمه دوزی برخوردار باشد .

مدل-سرمه-دوزی-250x187

آموزش های سرمه دوزی خانم حسینی در آی هدیه از سطح مقدماتی با آموزش دوخت برگ سرمه دوزی آغاز و تا کنون ادامه داشته است . اموزش دوخت برگ سرمه دوزی ، آموزش دوخت شکوفه ، آموزش دوخت چشم خروسی ودیگر موارد  آموزش سرمه دوزی

سرمه-دوزی-شیرین-حسینی-2-250x201

سرمه-دوزی-شیرین-حسینی-250x188

جا قرآنی و سجاده نماز سرمه دوزی شده توسط خانم حسینی را در تصاویر بالا می بینید . دوخت ها تمیز و با سلیقه سرمه دوزی شده اند .

مدل-سرمه-دوزی-22-250x187

سرمه دوزی حروف که پیش از این هم اموزش هایی در این موضوع روی آی هدیه منتشر شده است . در این نوع از سرمه دوزی ، شخص باید وسواس بیشتری به خرج دهد تا کار تمیز و بی نقص باشد .

 

مدل-سرمه-دوزی-2

مصاحبه ی جذاب و خواندنی با شیرین حسینی را حتما مطالعه کنید . این هنرمند از فراز و نشیب های فراوانی عبور کرده تا به عشق هنریش سرمه دوزی دست یافته

.


 علاقه مندان به هنر سرمه دوزی می توانند دی وی دی آموزش سرمه دوزی را از لینک زیر تهیه کنند .

آموزش سرمه دوزی

28-100-home


دیدگاهتان را بنویسید

Top