شما اینجا هستید

مدل های بافتنی جدید

مدل های بافتنی جدید را در این مطلب مشاهده خواهید کرد . بارها شده خواستیم یه طرح زیبا روی بافتمان بیندازیم و موفق نشدیم و یا به طرح مورد نظر نرسیدیم . حال یه محصولی را به شما پیشنهاد می کنم که با صرف مدت زمان اندکی نه تنها به طرح مورد علاقه تان میرسید بلکه طرح های بی نظیر دیگری نیز آموزش می بینید. دستگاهی ساده ولی عجیب!!!

یکی از مدل های بافتنی دستکش بافت با دستگاه آسان بافت را در تصویر زیر می بینید . این دستکش بافت با اضافه کردن دکمه به مچی دستکش مدل جدیدی به وجود آورده است .

دستکش-بافتنی

یکی از مدل های پلیور زنانه با دستگاه آسان بافت که در تصویر زیر مشاهده می کنید . این پلیور زنانه با یقه ی باز برگردان همانطور که در تصویر مشخص است در سرتا سر پلیور از طرح بافت استفاده شده است .

مدل-بافتنی-2

یکی از مدل های بافتنی مانتو بافت زنانه . این مانتو بافت را می توانید به راحتی با دستگاه آسان بافت ببافید . و طرح بافت موجود در سرتاسر مانتو را  روی آن پیاده کنید .

مدل-بافت-3

یکی از مدل های بافتنی بافت دخترانه با دستگاه آسان بافت

مدل-بافتنی-4

یکی از مدل های بافتنی ژاکت زنانه

مدل-بافتنی-5

همه این لباس های بافتنی را می توانید با دستگاه آسان بافت به آسانی ببافید . مدل های بافتنی بیشتری با دستگاه آسان بافت به زودی برایتان منتشر خواهم کرد .

ژورنال تخصصی مدل  بافتنی و قلاب بافی دیجیتال Best  دارای بیش از ۳۰۰۰ تصویر از جذاب ترین مدل های بافتنی و قلاب بافی بزرگسال و خردسال می باشد .

477-1569-large


برای تهیه ی دستگاه آسان بافت می توانید از لینک خرید زیر استفاده کنید .

خرید اینترنتی دستگاه آسان بافت

دستگاه-بافتنی

دیدگاهتان را بنویسید

Top