شما اینجا هستید
صفحه اصلی > هنر دستی > بافتنی و قلاب بافی > مدل بافتنی > مدل های جدید قلاب بافی با کاموا

مدل های جدید قلاب بافی با کاموا

در این مطلب مدل های جدید قلاب بافی با کاموا را مشاهده خواید کرد. این مدل ها از پر طرفدار ترین مدل های قلاب بافی با کاموا می باشند .  خانم های هنرمند قصد من از معرفی این مدل ها اینه که یه نکته ای را عنوان کنم شاید برخی از شما بافتنی با قلاب  یا قلاب بافی کرده باشید اما به جرات می تونم بگم که با قلاب چیزهایی می شه بافت که شاید نشه با میل بافت مانند نمونه های زیر:

دانلود ژورنال بافتنی بچگانه

آموزش بافتنی ژاکت بچگانه با کوله پشتی

مدل قلاب بافی با کاموا برای بافت کیف موبایل را در تصویر زیر می بینید . این کیف ها به آسانی و با قلاب بافته شده اند .

قلاب-بافی-2

 

مدل قلاب بافی با کاموا برای بافت آویز در در زمستان . این نمونه بسیار جدید می باشد و بافت ان کار سختی نیست . کافیست برگ ها را به تعداد دلخواه در رنگ های متنوع ببافید و سپس به هم متصل کنید .

قلاب-بافی-3

پاپوش قلاب بافی با کاموا که در تصویر زیر می بینید با دو رنگ کاموای مرتبط و مقداری سلیقه بافته شده است . این بافتنی زیبا با قلاب و کاموا بافته شده است . می توان گفت نه فقط بامیل بلکه بسیاری از مدل های بافت را می توان با قلاب خیلی زیبا تر بافت .

قلاب-بافی-4


ژورنال تخصصی مدل  بافتنی و قلاب بافی دیجیتال Best  دارای بیش از ۳۰۰۰ تصویر از جذاب ترین مدل های بافتنی و قلاب بافی بزرگسال و خردسال می باشد .

 ژورنال تخصصی مدل  بافتنی و قلاب بافی دیجیتال Best

477-1569-large

2 thoughts on “مدل های جدید قلاب بافی با کاموا

    1. سلام دوست عزیز
      پیگیر مطالب منتشر شده روی سایت باشید انشالله در آینده .
      با سرچ ihedieh@ در تلگرام خود ، کانال تلگرام آی هدیه را پیدا کرده ، جوین شوید و جدید ترین مطالب سایت را در آنجا ببینید .

دیدگاهتان را بنویسید

Top