شما اینجا هستید
صفحه اصلی > هنر خیاطی > دوخت لباس > دوخت لباس عروس با دریافت مدرک فنی و حرفه ای

دوخت لباس عروس با دریافت مدرک فنی و حرفه ای

 

آموزشگاه شوکت اقدام به عرضه مجموعه ۱۲ تایی دی وی دی های آموزش لباس عروس نموده است . مدرس مجموعه آموزشی دوخت لباس عروس سرکار خانم بلالی کارشناس طراحی و دوخت لباس عروس ، صاحب سبک پیشرفته در مولاژ و لباس عروس ، دارنده گواهینامه از ایران ، اکراین و ایتالیا می باشد .

 

با خرید هر ۴ مجموعه از دی وی دی آموزش لباس عروس می توانید در یک جلسه رفع اشکال شرکت کنید و با خرید سری کامل مجموعه دوخت لباس عروس امکان شرکت در آزمون لباس عروس و اخذ مدرک دیپلم افتخار آموزشگاه شوکت را خواهید داشت

 

جهت مشاهده ی گلچین آموزش لباس عروس اینجا کلیک کنید

جهت مشاهده ی محتوای دی وی دی شماره یک دوخت لباس عروس اینجا کلیک کنید

شاید برای خیلی از عروس‌خانم‌ها هیچ چیزی لذت‌بخش‌تر از پوشیدن لباس‌های عروس پفی، پرنسسی و براق که در جنس‌های حریر و تور می‌درخشند، نباشد. ولی طراحان و خیاطان لباس عروس معتقدند اصول مهمی در انتخاب لباس عروس وجود دارد که رعایت آنها از شکل وجنس لباسی که عروس‌ها می‌پوشند، مهم‌تر است. با برخی از این اصول، آشنا شوید.

لباس-عروس

چه لباس عروسی روی تن شما زیباست ؟

لباس عروسی که روی جارختی زیباست، لزوما روی اندام شما زیبا نیست. نکات قوت و ضعف اندام شما بهترین راهنما برای انتخاب لباس عروس ایده‌آل شماست. می‌توانید با کمک یک خیاط ماهر، لباسی را بدوزید که برای اندام شما ایده‌آل است و شما را بسیار رویایی در آن شب به یادماندنی نشان خواهد داد. لباس عروس ایده‌آل شما حتما وجود دارد. مهم این است که شما بتوانید آن ‌را پیدا کنید و یا بدوزید .

بالاتنه ی لباس عروس خیلی مهم است .

به بالاتنه لباس عروسی که می‌خواهید بپوشید خوب دقت کنید. بالاتنه‌های خیلی تنگ، ممکن است اندام شما را بزرگ نشان بدهند و این در یک مهمانی زنانه چندان جالب نیست. سفیدی لباس عروس به اندازه کافی شما را مرکز توجه قرار می‌دهد. لازم نیست زیاده‌روی کنید. لباس عروس خودش زیباست. لازم نیست خودتان را برای به یادماندنی شدن به زحمت زیادی بیندازید و مدل‌های فوق‌العاده را انتخاب کنی .

لباس های پرنسسی …

لباس‌های پرنسسی بیشتر برای عروس خانم‌های قد بلند مناسب‌اند چون دامن این لباس‌ها خیلی پف‌دار است و خودبه‌خود قد شما را کوتاه‌تر جلوه می‌دهد. بنابراین اگر شما ریزنقش هستید یا قد چندان بلندی ندارید، بهتر است به کمک خانم صاحب مزون به دنبال مدل‌هایی بگردید که به اندام شما مثل شمع بنشیند. اگر کسانی‌که قد کوتاهی دارند، در شب عروسی لباس‌های پف‌دار بپوشند، کوتاه‌تر به‌نظر می‌رسند. اگر خیلی ظریف و کوچک باشید، در لباس عروس‌های حجیم و پف‌دار گم خواهید شد. اگر ریزنقش و چندان قدبلند نباشید، لباس عروس‌های بلند و ماکسی شما را قدبلندتر نشان می‌دهد .

قیمت لباس عروس ؟؟؟؟

قیمت لباس‌های عروسی براساس کاردستی که برای تزیین بالاتنه و تور دامن آن پرداخت کرده‌اید، بسیار متفاوت است. لباس عروسی‌های خارجی معمولا چون کار دست کمتری روی‌شان انجام شده‌ است، قیمت ارزان‌تری دارند ولی اگر شما لباس عروس‌های مارک‌دار را انتخاب کنید، باید منتظر پرداخت قیمت‌های گران‌تری هم باشید.

4 thoughts on “دوخت لباس عروس با دریافت مدرک فنی و حرفه ای

دیدگاهتان را بنویسید

Top