شما اینجا هستید
صفحه اصلی > هنر خیاطی > آموزش نقاشی روی پارچه با کاغذ کادو

آموزش نقاشی روی پارچه با کاغذ کادو

 

خیاطی حرفه ای کار آسانی نیست چرا که حاصل سلیقه و تکنیک فنی است . اینکه بدانید چه وقت از پارچه های رنگی طرح دار و چه وقت از پارچه های ساده ی رنگی استفاده کنید به سلیقه و میزان حرفه ای بودن شما بستگی دارد . از جمله عواملی که هر خیاطی را کلافه می کند پیدا کردن یک پارچه ی طرح دار متناسب با پارچه ی رنگی ساده که در زمینه ی لباس استفاده  شده ، می باشد . نقاشی روی پارچه راهی بود که برای حل این مشکل ارائه شد اما هنر نقاشی کردن به روش های معمول را هر کسی بلد نیست . در اینجا یک راه بسیار آسان برای نقاشی روی پارچه به شما آموزش می دهم که غافلگیرتان می کند .

مواد لازم برای نقاشی روی پارچه با کاغذ کادو :

پارچه به مقدار لازم

کاغذ کادو پوستی

خمیر دورگیر پارچه

ماژیک های پارچه در رنگ های دلخواه

قیچی  – اتو

نگین های تزیینی و سایر وسایل تزیینی که به ذهنتان می رسد

در این ویدیو روشی جدید و آسان که من به آن می گویم شگفت انگیز را یاد می گیرید که با آن هر طرح کاغذ کادویی که دوست داشته باشید را می توانید روی پارچه های ساده چاپ کنید .

ابتدا کاغذ کادو را روی پارچه ثابت می کنید . توجه داشته باشید که کاغذ کادو به هیچ عنوان نباید تکان بخورد یا جابجا شود چرا که طرح به کلی خراب می شود . پس به هر روشی که بلدید آن را روی پارچه ثابت نگه دارید و شروع کنید به اتو کردن کاغذ .بهتر است از اتوی خشک  به مدت یک سایت استفاده کنید ،  تا طرح کاغذ به خوبی روی پارچه چاپ شود .

نقاشی-روی-پارچه
پس از چاپ طرح روی پارچه می توانید آن را با ماژیک و نگین های تزیینی و خمیر دورگیر پارچه تزیین بیشتری کنید تا برجسته تر به نظر درآید . اگر از نقاشی اصلا سر در نمی آورید این بخش کار را فراموش کنید ممکن است زحمات قبلی تان را خراب کنید . از این روش نقاشی روی پارچه می توانید برای طراحی شال و روسری استفاده کنید .

نظر موافق خود را در مورد ویدیوی آموزش نقاشی روی پارچه با کاغذ کادو برایمان بنویسید .

دیدگاهتان را بنویسید

Top