شما اینجا هستید
صفحه اصلی > هنر دستی > بافتنی و قلاب بافی > آموزش بافتنی > آموزش کیف بافتنی قلاب بافی

آموزش کیف بافتنی قلاب بافی

آموزش کیف قلاب بافی

آموزش کیف بافتنی قلاب بافی:

آموزش کیف بافتنی با استفاده از نخ پشمی و قلاب بافتنی را در قالب 10 صفحه ی A4 با تصاویر با کیفیت مشاهده خواهید کرد. این آموزش شامل مراحل بافت یک کیف بافتنی مانند آنچه در تصویر می بینید است.

این کیف بافتنی با قلاب درشت بافته شده است که اندازه ی میل مورد نیاز آن در فایل آموزشی ذکر شده است. همچنین برای بافت آن از نخ پشمی کلفت استفاده شده است تا کیف مورد نظر جادار تر به نظر برسد.

در این فایل آموزشی 10 صفحه ای آموزش کیف بافتنی با قلاب برای همه ی مراحل آموزش از تصاویر با کیفیت استفاده شده است و برای هر تصویر توضیحات تکمیلی ارائه شده است تا شما هنر آموزان گرامی بتوانید با نگاه کردن به تصاویر مفهوم آموزشی آن را درک کنید.

کیف بافتنی
کیف-قلاب-بافی

فایل آموزش کیف بافتنی موجود ، ساده ترین حالت ممکن بافت یک کیف بافتنی را آموزش داده است و پس از خواندن آن و بافت کیف مورد نظر می توانید انواع کیف و کیسه ی بافتنی را با سلیقه ی خود در اندازه های متفاوت ببافید و مورد استفاده قرار دهید.

مزیت این فایل آموزش کیف بافتنی نسبت به سایر آموزش های مشابه، نوع دسته ی کیف است. آموزش بافت دسته ی کیف نیز به این فایل اضافه شده است که می تواند این کیف را کاربردی تر کند. چرا که سایر کیف های بافتنی با دسته های چوبی کوتاه برای استفاده ی روزانه مناسب نیستند.

آموزش کیف بافتنی قلاب بافی
آموزش کیف بافتنی با استفاده از نخ پشمی و قلاب بافتنی را در قالب 10 صفحه ی آچهار با تصاویر با کیفیت مشاهده خواهید کرد .

قیمت فقط: 1200تومان

جهت پیگیری خریدهای ناموفق لطفا شماره همراه یا پست الکترونیک خود را وارد کنید.مشخصات

نوع فایل: pdf
حجم فایل: 551 کیلوبایت
تعداد دانلود: 262
تعداد صفحات / مدت زمان: 10
سطح آموزش:متوسط
منبع: بروبچس آی هدیه
تاریخ انتشار: 1393/10/22 13:18

دیدگاهتان را بنویسید

Top