وسایل هنرهای دستی

آموزش دوخت کیف پول چرمی قهوه ای به همراه الگو

کیف پول چرم دست دوز

آموزش دوخت کیف پول چرمی را در این مطلب فرا می گیرید :

این آموزش به همراه الگوی مورد نیاز چرم دوزی کیف پول که با اندازه های واقعی نشانه گذاری شده است در اختیار شما قرار خواهد گرفت .

آموزش دوخت کیف پول چرمی که در اینجا فایل آن برای دانلود قرار داده شده است ، برای افراد مبتدی مناسب می باشد . چرا که نوع کیف پول ساده و دوخت آن پیچیدگی خاصی ندارد .

به علاوه لازم به ذکر است که این کیف پول دارای دو جیب است که هر جیب ظرفیت قرار گیری اسکناس تا شده و سه کارت را دارد . همچنین از این کیف پول می توانید برای جا کارتی هم استفاده کنید .

آموزش-دوخت-کیف-پول-چرمی
آموزش-دوخت-کیف-پول-چرمی

از فایل آموزش دوخت کیف پول چرمی که در مورد آن صحبت می کنیم می توان برای دوخت جاکارتی چرمی نیز استفاده کرد . آموزش دوخت جاکارتی مشابهت بسیار زیادی با این کیف پول دارد .

این آموزش به همراه الگوی کیف پول در اختیار شما قرار می گیرد بنابراین شما یک فایل ZIP دانلود خواهید کرد که شامل آموزش دوخت کیف پول چرمی + الگوی کیف پول می باشد . این آموزش در قالب PDF آماده ، و یک تصویر از الگو در فایل ZIP جایگذاری شده است .

سر فصل های موجود در این آموزش به شرح زیر می باشد :

1- ابزار و  وسایل مورد نیاز برای چرم دوزی کیف پول

2- معرفی بخش های مختلف الگو

3- معرفی اندازه های مورد نیاز برای دوخت

4- نحوه ی برش الگو

5- ایجاد شکاف در الگوی چرمی

6- مونتاژ قطعات الگو

7- چرم دوزی و دوخت قطعات الگو به یکدیگر

کیف-پول-چرمی
کیف-پول-چرمی
آموزش دوخت کیف پول چرمی

این آموزش چرم دوزی را از لینک ” دانلود فایل ” زیر دانلود کنید ، آموزش را مطالعه و کیف پول چرمی خود را بسازید . نظرات و پیشنهادات خود را برایمان ارسال کنید . همچنین بسیار خومشحال می شویم که تصاویر نمونه ی ساخته شده به دست شما را دریافت کنیم . برای این کار می توانید از ایمیل support@ihedieh.com استفاده کنید .

آموزش دوخت کیف پول چرمی قهوه ای
این کیف دارای دو جیب است که هر کدام از جیب ها ظرفیت قرار گیری اسکناس تا شده و سه کارت را داراست . همچنین شما میتوانید از این کیف به عنوان جاکارتی استفاده کنید . این آموزش همراه با الگوی مورد نیاز کیف پول به شما ارائه می گردد .

قیمت فقط: 3000تومان

جهت پیگیری خریدهای ناموفق لطفا شماره همراه یا پست الکترونیک خود را وارد کنید.مشخصات

نوع فایل: rar
حجم فایل: 854 کیلوبایت
تعداد دانلود: 95
تعداد صفحات / مدت زمان: 7
سطح آموزش:مبتدی
منبع: ترجمه شده توسط گروه هنری آی هدیه
تاریخ انتشار: 1394/11/19 16:53

دیدگاهتان را بنویسید