شما اینجا هستید
صفحه اصلی > هنر دستی > بافتنی و قلاب بافی > دستبند دوستی | دستبند قلاب بافی مهره دار

دستبند دوستی | دستبند قلاب بافی مهره دار

آموزش دستبند چرم

دستبند قلاب بافی:

در این مطلب به معرفی یک آموزش قلاب بافی خواهیم پرداخت که برای افراد مبتدی در بافتنی و قلاب بافی طراحی شده است . دستبند دوستی نامیست که بر روی یک دستبند قلاب بافی مهره دار گذاشته ایم که در فایل زیر به آموزش آن می پردازیم .

دستبند دوستی قلاب بافی مهره دار ، چیزیست که می توانید با ستفاده از فایل آموزشی زیر ، به راحتی بافته و به دوستان خود هدیه دهید . کریستال های رنگی که در میان تار و پود این دستبند قرار داده شده است زیبایی آن را چند برابر کرده و آن را از دیگر دستبند هایی که به نام دستبند دوستی شهرت یافته اند متمایز می کند .

دستبند دوستی
دستبند دوستی

قلاب هایی که در انتهای دستبند قرار داده شده اند ، هم زیبایی آن را افزوده اند و هم باعث محکم تر شدن انتهای کار شده اند . مهره های رنگی موجود در دستبند دوستی را می توانید با رنگ متضاد از نخ قلاب بافی دستبند انتخاب کنید و یا مانند آنچه در این اموزش آمده است ، هر دو را در یک طیف رنگی برگزینید .

این فایل آموزشی از 6 صفحه ی A4 تشکیل شده است که در طول آموزش از تصاویر مرحله به مرحله از بافت دستبند استفاده شده و در قالب PDF آماده و در اختیار شما قرار گرفته است .

دستبند دوستی
دستبند قلاب بافی
دستبند

دستبند دوستی | دستبند قلاب بافی مهره دار
با استفاده از هنر قلا بافی ، ساخت یک دستبند بافتنی مهره دار را در این فایل آموزش خواهید دید . مهره های رنگی را با استفاده از این آموزش در زنجیره های بافت قرار خواهید داد و یک دستبند قلاب بافی زیبا خواهید بافت .

قیمت فقط: 1500تومان

جهت پیگیری خریدهای ناموفق لطفا شماره همراه یا پست الکترونیک خود را وارد کنید.مشخصات

نوع فایل: pdf
حجم فایل: 623 کیلوبایت
تعداد دانلود: 42
تعداد صفحات / مدت زمان: 6
سطح آموزش:مبتدی
منبع: ترجمه شده توسط گروه هنری آی هدیه
تاریخ انتشار: 1395/02/20 17:23

دیدگاهتان را بنویسید

Top