شما اینجا هستید
صفحه اصلی > هنر دستی > آموزش های دانلودی > کیف تبلت چرمی | آموزش چرم دوزی کیف تبلت چرمی + الگو

کیف تبلت چرمی | آموزش چرم دوزی کیف تبلت چرمی + الگو

کیف تبلت چرمی:

کیف تبلت چرمی که در تصویر بالا مشاهده می کنید، آموزشی است که در این مطلب به شما ارائه شده است . همانطور که از تصویر کیف تبلت چرمی مشهود است ، آموزش چرم دوزی این کیف برای افراد متوسط و حرفه ای در چرم دوزی مناسب است . اگر سطح چرم دوزی خود را نمی دانید ، حتما از سطح سنج چرم دوزی آی هدیه استفاده کنید . این کیف تبلت چرمی الگوی آسان و روانی دارد ، شما می توانید با مشاهده ی شکل الگو و اندازه های داده شده در فایل آموزش ، الگوی آن را به راحتی رسم کرده و بر روی چرم پیاده سازی کنید .

کیف تبلت چرمی
کیف-تبلت-چرم

در هنگام دوخت و شکل دهی به الگوی برش خورده از چرم ، باید به بسیاری از نکات مهم چرم دوزی دقت کنید ، که همه ی این نکات در آموزش دوخت کیف تبلت چرمی آمده است . نگه دارنده هایی که در تصویر هم مشخص شده است ، در چهار گوشه ی کیف تبلت قرار می گیرند . الگوی این نگه دارنده ها ، تعداد مورد نیاز هنگام برش و دوخت چرم و سایز مناسب آنها در یک فایل جداگانه همراه آموزش آمده است .

مراحل آموزش کیف تبلت چرمی :

1- تهیه مواد مورد نیاز برای ساخت کیف چرمی

2- برش و شکل دهی چرم

3- ایجاد شکل پر بر روی چرم

4- دوخت آستر جیر برای کیف تبلت

5- اضافه کردن قطعات داخلی برای محفاظت ار تبلت

6- اضافه کردن پرچ های چرم دوزی

7- رنگ کردن چرم با رنگ مخصوص چرم

در این آموزش قصد داریم نحوه ساخت یک کیف تبلت چرمی زیبا را آموزش دهیم. اگر هنوز نحوه کار کردن با چرم  و وسایل مرتبط با آن را بلد نیستید اصلا نگران نباشید . ما در این آموزش سعی کرده ایم تمامی مراحل را با دقت و جزییات مورد نیاز بیان کنیم پس مشکلی با اجرای آن نخواهید داشت. اگر مشکلی داشتید می توانید از تصاویر موجود به عنوان راهنما استفاده کنید.

آموزش چرم دوزی کیف تبلت چرمی
آموزش طراحی و دوخت کیف تبلت چرمی را دز این فایل فراخواهید گرفت . این آموزش دارای الگوی مورد نیاز برای کیف تبلت و نگهدارنده های تبلت در کیف مورد نظر می باشد .

قیمت فقط: 5000تومان

جهت پیگیری خریدهای ناموفق لطفا شماره همراه یا پست الکترونیک خود را وارد کنید.مشخصات

نوع فایل: rar
حجم فایل: 1815 کیلوبایت
تعداد دانلود: 192
تعداد صفحات / مدت زمان: 32
سطح آموزش:متوسط
منبع: ترجمه شده توسط گروه هنری آی هدیه
تاریخ انتشار: 1395/04/13 11:56

دیدگاهتان را بنویسید

Top