شما اینجا هستید
صفحه اصلی > هنر دستی > بافتنی و قلاب بافی > دانلود رایگان مجله بافتنی | آموزش بافتنی | مدل های مختلف بافتنی

دانلود رایگان مجله بافتنی | آموزش بافتنی | مدل های مختلف بافتنی

ژورنال-بافتنی

دانلود رایگان مجله بافتنی knit در این مطلب آماده شده است :

این مجله با 100 صفحه آموزش بافتنی و انواع مدل های بافتنی در قالب PDF در اختیار شما قرار گرفته است . انواع آموزش های بافتنی از قبیل کیف جیبی بافتنی ، کوسن بافتنی ، شال بافتنی ، عروسک بافتنی ، پالتو بافتنی ، جلیقه و لباس بافتنی ، کلاه و دستکش بافتنی و گیفت های مخصوص کریسمس .

دانلود-ژورنال-بافتنی
دانلود-ژورنال-بافتنی

این مجله به زبان اصلی انگلیسی می باشد اما طرح و نقشه های بافتنی و تصاویر آموزشی مدل ها شما را از مطالعه ی متن توضیح آموزش ها بی نیاز کرده است . با دانلود رایگان مجله بافتنی به تعداد زیادی مدل های بافتنی و آموزش های بافتنی دست خواهید یافت . این اولین مجله بافتنی است که در این سایت منتشر می شود .

 

دانلود رایگان مجله بافتنی
دانلود مدل بافتنی

در این مجله انواع مدل های کوسن بافتنی انتخاب و آموزش بافت برخی از آنها موجود می باشد . تصویر بالا ، یکی از کوسن های بافتنی موجود در مجله بافتنی می باشد . همانطور که از تصویر آن مشخص است از نقشه های بافت در دو گوشه ی آن استفاده شده است . انواع مختلف کوسن های بافتنی با طرح ها و مدل های مختلف در این مجله به چشم می خورد .

ژورنال-بافتنی
ژورنال-بافتنی
دانلود رایگان مجله بافتنی

انواع مختلف مانتو و پالتو بافتنی به هماره آموزش بافت و مدل های بافتنی شیک و متنوع در این مجله موجود می باشد . عروسک های بافتنی مختلف و گیفت های کریسمس در طرح ها و مدل های متنوع در این مجله جمع آوری شده است .

دانلود رایگان مجله بافتنی
دانلود رایگان ژورنال بافتنی خارجی با انواع مدل ها و آموزش های بافتنی در موضوعات مختلف بافتنی و قلاب بافی از قبیل ، شال و لاه بافتنی ، کفش و پاپوش بافتنی ، کیف بافتنی ، کوسن بافتنی ، مانتو و پالتو بافتنی و بسیاری موارد دیگر

قیمت فقط :رایــگــان

مشخصات

نوع فایل: pdf
حجم فایل: 66000 کیلوبایت
تعداد دانلود: 1882
تعداد صفحات / مدت زمان: 100
سطح آموزش:متوسط
منبع: www.freemag.ir
تاریخ انتشار: 1395/08/10 12:07

دیدگاهتان را بنویسید

Top