وسایل و آموزش هنرهای دستی و تزئینی    الگوهای چرم دوزی در فست لرن

آموزش چادر عبایی تصویری | ویدیو طرز دوخت چادر جده عبایی …

آموزش چادر عبایی را به صورت تصویری در این مطلب فرا خواهید گرفت . این آموزش از سایت تبیان انتخاب شده است . در این ویدیو ی 10 دقیقه ای آموزش چادر عبایی را مشاهده خواهید کرد . این آموزش توسط خانم عمادی مربی هنری انجام می شود . الگوی دوخت چادر عبایی ، پیاده سازی و برش پارچه ، نوع پارچه ی مورد نیاز و روش دوخت این مدل چادر در این ویدیو آموزش داده می شود .

آموزش چادر عبایی

آموزش چادر عبایی

جهت دوخت چادر عبایی برای افراد با قد 165 تا 170 سانتی متر به 3 متر پارچه با عرض 150 نیاز داریم . سایر اندازه های ذکر شده در الگوی چادر عبایی برای هر قدی ثابت خواهند بود و متناسب با قد افراد ، فقط ، اندازه ی قد الگو را کم یا زیاد می کنیم .

این چادر معمولا با پارچه ی ساتن کن کن تهیه می شود که در همه ی فروشگاه های سراسر کشور قابل دسترسی است . این چادر دارای دو آستین می باشد که بالای الگو در محل مشخص شده به تنه ی اصلی چادر متصل می شود . سر آستین ها 10 سانت گیپور دوخته و در صورت تمایل می توانید آن را سنگ دوزی هم کنید تا مجلسی به نظر آید .

در ویدیو آموزش چادر عبایی گفته می شود که این نوع چادر در قسمت پهلو ها هیچ نوع درزی ندارد . و به صورت یک مستطیل می باشد . پوشیدن چادر عبایی برای خانم ها بسیار راحت است و هیچ محدودیتی برای آنها به وجود نمی آورد .

آموزش چادر عبایی را در لینک زیر مشاهده کنید :

آموزش دوخت چادر عبایی در سایت تبیان 

آموزش چادر عبایی

الگوی چادر عبایی را در تصویر بالا مشاهده می کنید . این چادر با پارچه ی ساتن کن کن تهیه شده است . نکات مهم  در حاشیه ی الگو نوشته شده است و اندازه های هر بخش روی تصویر الگو نشان داده شده است . به این ترتیب می توانید با استفاده از تصویر الگو و مشاهده ی فیلم بالا در سایت تبیان آموزش چادر عبایی را فرا بگیرید .

فیلم مدلینگ چادر عبایی نیز در زیر ، قابل مشاهده است .

 


علاقه مندان به آموزش دوخت انواع چادر می توانند ویدیو آموزش دوخت چادر خانم بلالی را از لینک زیر تهیه کنند .

ویدیو آموزش دوخت چادر 

آموزش دوخت چادر از خانم بلالی

پاسخ دهید