Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/home/ihedieh1/domains/ihedieh.com/public_html/mag/wp-content/cache/supercache/mag.ihedieh.com/25576/%da%a9%db%8c%d9%81-%da%86%d8%b1%d9%85-%d9%85%d8%ac%d9%84%d8%b3%db%8c/) is not within the allowed path(s): (/home/ihedieh5/:/tmp:/var/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/local/php56/lib/php/) in /home/ihedieh5/domains/ihedieh.com/public_html/mag/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php on line 1263
کیف چرم مجلسی | آموزش ساخت کیف چرم مجلسی
شما اینجا هستید
صفحه اصلی > چرم دوزی > آموزش کیف چرم > کیف چرم مجلسی | آموزش ساخت کیف چرم مجلسی

کیف چرم مجلسی | آموزش ساخت کیف چرم مجلسی

کیف چرم مجلسی آموزشی است که در این مطلب فرا خواهید گرفت . تصاویر آموزشی مرحله به مرحله از دوخت کیف چرم مجلسی ، ابزار و وسایل چرم دوزی معرفی شده در این آموزش ، به شما گمک می کند تا در تمام طول آموزش ، آنچه گفته شده را به خوبی درک کرده و بدان عمل کنید . این آموزش می تواند برای افرا دمبتدی در چرم دوزی مناسب باشد زیرا الگو و نوع دوخت آن سهل و آسان می باشد .

ملزومات برای دوخت کیف چرم مجلسی :

چرم

قیچی یا کاتر

پانچ یا سمبه و مشته

نخ و سوزن چرم دوزی

سگک برای تزیین کیف

کیف چرم مجلسی

الگوی کیف چرم مجلسی را از لینک زیر دانلود کنید .

الگوی کیف چرم دستی را دانلود کنید .

روش دوخت کیف چرم مجلسی :

الگوی کیف را روی چرم منتقل کنید . می توانید از چرم های رنگی استفاده کنید ما در اینجا از چرم سفید و آبی استفاده کرده ایم . الگوی کیف آسان است و می توانید تصویر آن را حتی بدون الگو روی چرم طراحی کنید .


کیف چرم مجلسی

الگوی کیف را روی چرم برش بزنید و محل سوراخ ها را با ماژیک مشخص کنید سپس با کمک پانچ سوراخ کنید . نقاطی که روی شکل مشخص شده است را روی چرم سوراخ کنید .


کیف چرم مجلسی

دو لبه کناری کیف را تا بزنید سپس لبه پایینی کیف را به سمت بالا تا بزنید و گیره بزنید


کیف چرم مجلسی

لبه های روی هم قرار گرفته شده را تنظیم کنید تا سوراخ های ان ها بر هم منطبق شوند و بدوزید . می توانید با نخ چرم دوزی رنگی این کار را انجام دهید و یا مانند آنچه در شکل مشاهده می کنید با نخ هم رنگ چرم بدوزید .
کیف چرم مجلسی

درب کیف را روی چرم رنگی برش بزنید و قسمت مثلثی آن را دوخته و قسمت صاف آن را به لبه بالایی کیف بدوزید


کیف چرم مجلسی

کیف دستی چرمی مبارک .

کیف چرم مجلسی


علاقه مندان به انواع کیف های چرمی می توانند انواع الگو های کیف چرم را از لینک زیر تهیه کنند .

الگو های آماده چرم دوزی

الگو آماده کیف زنانه مجلسی کد M5

دیدگاهتان را بنویسید

Top