شما اینجا هستید
صفحه اصلی > چرم دوزی > آموزش کیف چرم > مدل کیف چرم | کیف چرم دست دوز مردانه و زنانه

مدل کیف چرم | کیف چرم دست دوز مردانه و زنانه

مدل کیف چرم زنانه و مردانه را در این مطلب مشاهده خواهید کرد . انواع مدل های کیف چرم دست دوز در اینجا  نمایش داده شده است . انواع مدل های کیف چرم که در ادامه می بینید ، از کانال بزرگ ژیکان چرم انتخاب شده است . سایت آی هدیه انواع الگو های چرم دوزی آماده مانند تصاویری که در اینجا به عنوان مدل کیف چرم نمایش داده شده است را در اختیار کاربران خود قرار داده است .

مدل کیف چرم اسپرت

مدل کیف چرم-10

الگوی آماده کیف اسپرت زنانه مدل موجی کد G1 در فروشگاه آی هدیه از جنس پلاستیکی محکم است و در اندازه های واقعی است همچنین با دارا بودن سوراخ یا جای سمبه کمک شایانی به شما خواهد کرد تا بتوانید یک کیف خوش فرم و تمیز بدوزید!

مدل کیف چرم-9

الگوی آماده کیف مجلسی زنانه مدل مریم کد G5 در فروشگاه آی هدیه از جنس پلاستیکی محکم است و در اندازه های واقعی است همچنین با دارا بودن سوراخ یا جای سمبه کمک شایانی به شما خواهد کرد تا بتوانید یک کیف خوش فرم و تمیز بدوزید !

مدل کیف چرم-8

الگوی آماده کیف فانتزی مدل راکون کد G6 در فروشگاه آی هدیه از جنس پلاستیکی محکم است و در اندازه های واقعی است همچنین با دارا بودن سوراخ یا جای سمبه کمک شایانی به شما خواهد کرد تا بتوانید یک کیف خوش فرم و تمیز بدوزید !

مدل کیف چرم-7

الگوی آماده کیف مجلسی زنانه 2 رنگ کد M20 در فروشگاه آی هدیه از جنس پلاستیکی محکم است و در اندازه های واقعی است همچنین با دارا بودن سوراخ یا جای سمبه کمک شایانی به شما خواهد کرد تا بتوانید یک کیف خوش فرم و تمیز بدوزید! ابعاد نهایی کیف ساخته شده توسط این الگو عرض 35 و ارتفاع 32 سانتیمتر می باشد.

مدل کیف چرم-6

اگر به دنبال یک کوله پشتی زیبا و اسپرت برای کوه نوردی، سفر، رفتن به دانشگاه و یا هدیه دادن به یک فرد مشکل پسند می گردید بهتر است که الگوی کوله پشتی ساده کد 149 را خریداری کنید!

مدل کیف چرم-5

مدل کیف چرم اسپرت

مدل کیف چرم-4

مدل کیف چرم

مدل کیف چرم-3

کیف چرم

مدل کیف چرم-2

انواع مدل های کیف چرم

مدل کیف چرم-1


علاقه مندان به انواع الگو های چرم دوزی آماده می توانند ، این الگو ها را از لینک زیر تهیه کنند .

انواع الگو آماده چرم دوزی

الگو آماده کوله پشتی ساده کد 149

2 thoughts on “مدل کیف چرم | کیف چرم دست دوز مردانه و زنانه

دیدگاهتان را بنویسید

Top