شما اینجا هستید
صفحه اصلی > چرم دوزی > آموزش کیف چرم > مدل کیف چرم زنانه ، مدل کیف چرم مردانه

مدل کیف چرم زنانه ، مدل کیف چرم مردانه

دوخت کیف چرم دست دوز زنانه و مردانه کار بسیار اسانی است که می توانید با یک اموزش ساده و چند الگوی چرم دوزی و دیدن تعدادی مدل کیف چرم این کار را انجام دهید . در اینجا مدل های زیبای کیف چرمی دست دوز را برایتان گذاشتم . حرفه ای هاش بسم الله !!!

مدل کیف چرم اسپرت :

هم مردونه است هم زنونه از وبلاگ خوب چرم دوزی برداشتم کار دوستمون آرام

 

کیف چرم

کیف چرمی دخترانه ی خوشگل که از سایت دوست خوبم وحیده برداشتم .

 

کیف چرم

کیف چرمی دست دوز مردانه بسیار شیک کار دوستمون آرام در وبلاگ چرم دوزی ست .

 

کیف چرم مردانه

مدل کیف چرمی دخترانه ی خیلی زیبا که دوستمون آرام برای خواهرش دوخته بوده .( خدا شانس بده … آرام جووون خواهر منم میشی ؟!!)

 

کیف چرم زنانه

دوست عزیزی که خوشت اومده ازین طرحا خو لایک کن ما هم بفهمیم … بابا یه اهنی یه اوهونی یه لایکی یه نظری .

خودم میدونم طرحایی که گذاشتم خیلی قشنگن پس منتظر لایک های بیشمارتون هستم … نظر یادتون نره !!!

دی وی دی آموزش چرم دوزی خانم امیریان به طور کامل و ساده همه ی ابزار آلات چرم دوزی را معرفی کرده و دوخت انواع کیف های موجود در کتاب دست ساخته های چرمی 1 خود را آموزش میدهد و برای افرادی که در کار چرم دوزی حرفه ای و یا آموتور هستند مناسب میباشد.

*در دی وی دی آموزش چرم دوزی خانم امیریان انواع الگو کشی به ساده ترین شکل و منتقل کردن آن به چرم و همچنین آموزش انواع بافت تریشه های چرمی و دوخت انواع بافت آموزش داده میشود.

*شما با خرید این مجموعه میتوانید با کمترین هزینه به طور کامل چرم دوزی را آموزش ببینید و همانطور که خانم امیریان در ابتدای این مجموعه عرض میکنند دیگر نیازی به رفتن به کلاس چرم دوزی نخواهید داشت!

*اگر چرم دوزی را یاد بگیرید هزینه هایی که برای خرید یک کیف چرم میکنید بسیار پایین می آید و علاوه بر آن شما هنر دست خویش را به دیگران هدیه میدهید و یا خودتان استفاده میکنید.

*پس بهتر است که این هنر زیبا و پر درآمد را یاد بگیرید و چه بهتر که این آموزش را از مربی توانا در زمینه های مختلف هنری همچون خانم امیریان آغاز فرمایید!


برای آموزش چرم دوزی می توانید کتاب اموزش چرم دوزی خانم افاق امیریان را از لینک زیر تهیه کنید.

خرید اینترنتی کتاب دست ساخته های چرمی آفاق امیریان

دیدگاهتان را بنویسید

Top