شما اینجا هستید
صفحه اصلی > هنر دستی > بافتنی و قلاب بافی > آموزش بافتنی > آموزش پرده دوزی با چند بافت ساده برای اتاق کودک

آموزش پرده دوزی با چند بافت ساده برای اتاق کودک

آموزش پرده دوزی از جمله هنر های کاربردی برای خانم های خانه دار و هنرمندان در این حوزه می باشد . این هنر هیچ گاه از ارزش نمیفتد و همیشه به قوت خود باقیست . در این مطلب یک نوع آموزش پرده دوزی فانتزی که بیشتر مناسب اتاق کودک می باشد را به شما آموزش دهیم . و سپس برای علاقه مندان به این هنر پکیج پرده دوزی آی هدیه را معرفی کنم .

پکیج پرده دوزی آی هدیه ، شامل دو حلقه دی وی دی و دو جلد کتاب خودآموز می باشد که شما عزیزان می توانید برای آموزش پرده دوزی به خوبی از آن بهره ببرید .

آموزش پرده دوزی با چند بافت ساده :

در این آموزش از چند موتیف برای ساخت پرده استفاده شده است . دستگاه موتیف گلسازی می تواند برای بافت موتیف ها به شما کمک کند . بعد از بافت موتیف ها کافیست آنها را با رنگ بندی مناسب به هم متصل کنید . مانند مدلی که در تصویر می بینید یک والان کوتاه بلند درست کنید .

آموزش پرده دوزی

مراحل بافت را از بالا شروع کنید سپس از راست ادامه داده و پس از پایان ردیف اول ، ردیف دوم را از چپ دنبال کنید . اگر بافت با قلاب بافتنی را بلد نیستید می توانید از موتیف گلسازی برای بافت گلهای بافتنی استفاده کنید .

معرفی پکیج آموزش پرده دوزی برای علاقمندان به هنر پرده دوزی :

پکیج آموزش پرده دوزی شامل کتاب خود آموز پرده دوزی 1، کتاب خود آموز پرده دوزی 2 و مجموعه دی وی دی آموزش دوخت و نصب انواع پرده، تمامی نکات ساده و مهم پرده دوزی را به شما آموزش می دهد. شما با مشاهده و مطالعه دقیق این پکیج می توانید به راحتی انواع پرده، والان و شیدها را بدوزید!

سرکار خانم زهرا احمد زاده مؤلف کتاب های پرده دوزی فنی و حرفه ای و مدیر آموزشگاه های پرده دوزی، خیاطی و گلدوزی با چرخ می باشند.

همچنین سرکار خانم مژگانت توللی مؤلف مجموعه دی وی دی آموزش پرده دوزی مدرس خیاطی در دانشگاه سینسیناتی آمریکا می باشند.

دو حلقه دی وی دی موجود در پکیج پرده دوزی شامل مجموعاً 63 دقیقه آموزش به وسیله اجرای عملی و انمیشن های نصب پرده می باشد که در دی وی دی اول به آموزش دوخت 10 مدل پرده و در دی وی دی دوم به آموزش دوخت و نصب 5 مدل والان پرداخته می شود.

در این مجموعه دی وی دی آموزش الگوکشی با استفاده از انمیشن نشان داده شده و کار الگوکشی را بسیار برای شما راحت کرده است.


علاقه مندان به هنر پرده دوزی می توانند پکیج آموزش پرده دوزی را از لینک زیر تهیه کنند .

پکیج آموزش پرده دوزی

آموزش پرده دوزی

دیدگاهتان را بنویسید

Top