شما اینجا هستید
صفحه اصلی > هنر دستی > جواهر دوزی > اموزش تاج عروس و گلهای کریستالی افاق امیریان

اموزش تاج عروس و گلهای کریستالی افاق امیریان

اموزش تاج عروس از جمله محبوب ترین اموزش های تزیینات کریستالی می باشد که خانم افاق امیریان به خوبی از عهده ی آن برآمده است . دوستان بسیاری به دنبال اموزش تاج عروس و گلهای کریستالی بودند و در این مورد سوال پرسیده بودند . در این مطلب می خواهم یک نمونه از گلهای کریستالی که از کتاب تزیینات کریستالی 1 انتخاب شده است را به شما آموزش دهم .

النگو یا دستبند کریستالی که در این مطلب به صورت تصویری آموزش می بینید از کتاب تزیینات کریستالی 1 اثر خانم آفاق امیریان انتخاب شده است . کتاب تزئینات کریستالی و تاج عروس 1 آفاق امیریان به آموزش مقدمات کریستال بافی می پردازد و لوازم مورد نیاز و بافت های اولیه با مهره های کریستالی را آموزش می دهد. کتاب کریستال بافی و تاج عروس 1 خانم امیریان شامل آموزش 14 مدل آویز و حلقه کریستالی و 3 مدل تاج عروس سیمی است.

اموزش تاج عروس

تصویر زیر طرز ساخت یک النگوی کریستالی را آموزش می دهد . مراحل آموزشی تصویر گویای ساده بودن کار می باشد .

با انجام چند بافت در دو یا سه مرحله می توان بافت های زیبایی را به وجود آورد .

اموزش تاج عروس

کتاب تزیینات کریستالی 1 و اموزش تاج عروس آفاق امیریان برای افرادی که در هنر کریستال بافی مبتدی هستند مناسب می باشد چرا که به اموزش مقدمات گلهای کریستالی و اموزش تارج عروس می پردازد .

ویدئوی زیر محتوای کلی کتاب کریستال بافی و تاج عروس 1 خانم آفاق امیریان را نمایش می دهد که می تواند به شما کمک بسیار زیادی کند تا این کتاب را به خوبی بشناسید!

اموزش تاج عروس در کتاب تزیینات کریستالی1 اثر خانم افاق امیریان

 

کتاب تزئینات کریستالی و تاج عروس 1 آفاق امیریان به آموزش مقدمات کریستال بافی می پردازد و لوازم مورد نیاز و بافت های اولیه با مهره های کریستالی را آموزش می دهد.

کتاب کریستال بافی و تاج عروس 1 خانم امیریان شامل آموزش 14 مدل آویز و حلقه کریستالی و 3 مدل تاج عروس سیمی است.


برای خرید کتاب اموزش گلهای کریستالی افاق امیریان می توانید از لینک زیر استفاده کنید .

کتاب تزیینات کریستالی 1 افاق میریان

اموزش تاج عروس

One thought on “اموزش تاج عروس و گلهای کریستالی افاق امیریان

دیدگاهتان را بنویسید

Top