شما اینجا هستید
صفحه اصلی > هنر خیاطی > دوخت لباس > آموزش خیاطی عمرانی | ویدیو دوخت بلوز دراپه

آموزش خیاطی عمرانی | ویدیو دوخت بلوز دراپه

آموزش خیاطی عمرانی را دراین مطلب با ویدیو آموزش دوخت بلوز دراپه ادامه می دهیم . خانم عمرانی با پشتکار فراوان در عرصه هنر خیاطی بالاخره توانستند با ابداع متد سادریک شایستگی خود را در این زمینه به اثبات برساند فراگیری آموزش های این روش که سعی شده بسیار ساده و روان تدوین گردد راه را برای هنرجویان خیاطی باز و هموار نموده است .

 آموزش خیاطی عمرانی

سرکار خانم سیما عمرانی ، مربی با سابقه شبکه یک سیما ، دارای ۲۵ سال سابقه فعالیت مفید در زمینه هنرهای مختلف است که به اعتقاد ایشان لازم ترین و مفیدترین هنر برای بانوی ایرانی ،هنر خیاطی است .

در حال حاضر از این مربی توانای هنر خیاطی ، یک مجموعه جامع ، شامل 24 دی وی دی آموزشی برای عرضه آماده می باشد .

24 دی وی دی آموزش خیاطی تضمینی و پک های اختصاصی عمرانی

 آموزش خیاطی عمرانی / زیپ هایی که به سختی باز و بسته می شوند :

برای راحت باز و بسته شدن زیپ لباس می توانید از یک صابون خشک استفاده کنید به این ترتیب که صابون را روی دنده های زیپ بکشید تا به راحتی باز و بسته شود .

آموزش خیاطی عمرانی

اگر مایل هستید با تالیفات و مجموعه های آموزشی هنر خیاطی در سایت آی هدیه  بیشتر آشنا شوید بر روی لینک زیر کلیک کنید .

آموزش خیاطی سیما عمرانی و محصول محبوب ساراناز

آموزش خیاطی عمرانی / برش پارچه های ژرسه :

 پارچه ژرسه در اصل به وسیله پشم بافته می شود و به انواع مختلف نخی ، نایلونی ، ریون و پشمی در بازار وجود دارد . بافت پارچه ریون معمولا” به صورت استوانه ای و حلقه ای بافته می شود

بنابراین به شما خانم های عزیز توصیه می شود که هرگز الگو را لب تای پارچه قرار ندهید زیرا خط تای پارچه به هنگام بافت در کارخانه کش می آید و علامت آن روی پارچه معلوم می شود .

آموزش خیاطی عمرانی

در مجموعه آموزش خیاطی عمرانی نکات مهم وتکنیک های ضروری خیاطی که شما بدان نیاز دارید بیان شده تا با مشاهده این مجموعه دیگر نیازی به هیچ کلاس خیاطی نداشته باشید .

آموزش خیاطی سیما عمرانی

آموزش خیاطی عمرانی با موضوع بلوز دراپه را در فیلم زیر مشاهده فرمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

Top