شما اینجا هستید
صفحه اصلی > هنر دستی > ساخت وسایل تزیینی > آموزش ساخت آینه با تکه های ظروف شکسته

آموزش ساخت آینه با تکه های ظروف شکسته

آموزش ساخت آینه با تکه های ظروف شکسته را در این مطلب فرا خواهید گرفت . این آموزش به صورت مرحله به مرحله به شما نشان می دهد که چگونه با ظروف شکسته یک آینه ی زیبا بسازید .

اگر ظروف شکسته دارید آنها را دور نریزید .میتوانید با استفاده از آنها یک کاردستی شیک درست کنید .به این آینه توجه کنید و با ما در مراحل ساخت آن همراه باشید .

آموزش ساخت آینه

مراحل آموزش ساخت آینه :

در گام اول شما نیاز به یک زیر کار دارید . یک تکه نئوپان را به شکل زیر برش دهید و وسط آنرا یک آینه قرار دهید و طرح را روی نئوپان پیاده کنید

آموزش ساخت آینه

با یک انبرمخصوص کاشی ظرف شکسته رابه تکه های مورد نظر تقسیم کنید

آموزش ساخت آینه

تکه های بدست آمده را با چسب چوب یا چسب کاشی به پایه کار میچسبانیم

آموزش ساخت آینه

بعد از اتمام کار باید ملات بین کاشی ها را آماده کنید .مقداری پودر سنگ و سیمان را با آب مخلوط کرده (پودر سنگ نصف میزان پودر سیمان) ومخلوط اولیه نباید شل باشد .آنرا با دست داخل شیارهای ایجاد شده هدایت میکنیم .بعد از اتمام کار میتوانید برای محکم کاری یک دوغاب رقیق و مایع مانند روی کل کار بریزید و بعد از سفت شدن نسبی با دستمال آنرا از روی طرحها بزدایید . دقت کنید که مرحله ریختن دوغاب دلخواهی است و اگر در مرحله اول کار درست انجام شود نیازی به ریختن دوغاب نیست .

آموزش ساخت آینه

و حالا نتیجه کار بعد از زدودن دوغاب از روی سطح کار

آموزش ساخت آینه
مشاهده می کنید که چطور می توان از ظروف شکسته یا کاشی شکسته ، تزیینات زیبایی انجام داد . می توانید آموزش کاشی شکسته را در لینک های زیر مشاهده کنید :

آموزش نقاشی موزاییک | آموزش نقاشی با کاشی شکسته


علاقه مندان به انواع تزیینات هنری می توانند آویز کیف طرح ساعت را از لینک زیر تهیه کنند .

آویز کیف طرح ساعت با تخفیف ویژه

آویز کیف طرح ساعت

دیدگاهتان را بنویسید

Top