شما اینجا هستید
صفحه اصلی > هنر خیاطی > مدل لباس > مجله اشراق 24 و 25 ویژه نامه آموزش لباس نوزاد ، کودک و نوجوان

مجله اشراق 24 و 25 ویژه نامه آموزش لباس نوزاد ، کودک و نوجوان

مجله اشراق 24 و 25 به همراه یک دی وی دی رایگان شامل آموزش اساس الگوی شلوار و سویشرت، نمد و تکه دوزی توسط مدیران هنری و کارشناسان آموزش مجله اشراق، به شما ارائه شده است .

اشراق

در مجله اشراق بخش های آموزشی جدیدی اضافه شده است. به طور مثال در بخش آموزش ، اقدامات اساسی و بنیادی مانند ارائه الگوی اساس و آموزش مدلسازی اضافه شده است که به شما این توانمندی را می دهد تا الگوی هر مدلی را که می خواهید بسازید و آموزش تکنیک های دوخت، شما را در اجرای مراحل دوخت متبحر می سازد .

مجله اشراق 24 و 25

بخش دیگری که به مجله اضافه شده آموزش تزئینات روی لباس می باشد . در شماره گذشته (اشراق 23) مفصل به موضوع روبان دوزی پرداخته شده بود و آن را از ابتدا به صورت مرحله ای آموزش داده بود و در این شماره با بهره گیری از آموزش نمد، شماره دوزی، تکه دوزی و کاردستی می توانید لباس ها را با تزئینات متنوع زیباتر کنید!

اشراق

مجله اشراق 24 و 25 دارای 40 پروژه دوخت با الگوهای یک به یک و 19 پروژه دوخت به روش مدلسازی است همچنین این مجله پربار و پرمحتوای خیاطی دارای آموزش اساس الگوهای پیراهن پسرانه، هنر شماره دوزی، تصویرسازی با نمد نیز می باشد.

آموزش های نمد دوزی در مجله اشراق 24 و 25 :

ساخت کیف نمدی دخترانه، خرس نمدی برجسته، دیوار کوب فرشتگان، تابلو پرنسس، آویز ستاره، پرنده نمدی، کوسن نمدی، تابلوهای چهار فصل، کیف نمدی، جاسوزنی های زیبا، گل سینه های تزئینی نمدی، حلقه گل نمدی، آویزهای کوچک برفی نمدی، آویز گل نمدی، گل های شاخه ای نمدی، آویز قلب نمدی، دوخت های پایه ای نمد.

مجله اشراق 24 و 25

آموزش های هنرهای دستی در مجله اشراق 24 و 25 :

اشراق

لحاف چهل تکه راه راه، تکنیک قلب های چند رنگ (تکه دوزی)، طرح انتزاعی (تکه دوزی)، تزئین کفش با برچسب و رنگ و تکه پارچه، ساخت عروسک سگ با پارچه، 3 مدل دوخت لباس عروسک، دوخت کاور لباس، کیف غذا، کیف دوشی سبز رنگ، کیف سگی، کیف زرد آناناس، کیف چیندار صورتی، کیف ساده با چاپ شابلون، دوخت نوار تزئینی پای شلوار، پاپیون گرد، پاپیون ها و گل های چرمی، گل سر تزئینی، گیر سر پاپیونی.


علاقه مندان به مجله اشراق 24 و 25 می توانند این ژورنال حرفه ای را از لینک زیر تهیه کنند :

مجله اشراق 24 و 25

مجله اشراق 24 و 25

دیدگاهتان را بنویسید

Top