شما اینجا هستید
صفحه اصلی > هنر خیاطی > مدل لباس > رنگ سال 2016 میلادی – رنگ سال 1395 شمسی | آبی یاسی و صورتی کم رنگ

رنگ سال 2016 میلادی – رنگ سال 1395 شمسی | آبی یاسی و صورتی کم رنگ

رنگ سال 2016 از سوی کمپانی پنتون معرفی شد . برای اولین بار در طول سال های اخیر ، این کمپانی امسال 2 رنگ را به عنوان رنگ مد و فشن سال 2016 میلادی – 1395 شمسی انتخاب کرد .

هرسال تعداد زیادی از علاقه مندان به مد و فشن و کمپانی های مد و لباس معتبر دنیا منتظر اعلام رنگ سال هستند تا محصولات و خرید های خود را طبق رنگ جدید سال انجام دهند .

برای اولین بار در تاریخ انتخاب رنگ سال توسط کمپانی پنتون امسال 2 رنگ برای رنگ سال 2016 انتخاب شدند  . پنتون به معنی «همه رنگ ها» است و این نامگذاری به دلیل رابطه با انتخاب رنگ های سال برگزیده شده است . 2 رنگ انتخاب شده ی آبی یاسی و صورتی کم رنگ به عنوان رنگ سال 2016  هر دو نشان از متانت و آرامش می باشند .

رنگ سال 2016 میلادی آبی یاسی و صورتی کم رنگ / رنگ مو 2016

رنگ سال 2016

این دو رنگ صورتی کم رنگ و آبی یاسی، به دلیل اینکه سال 2015 از لحاظ سیاسی و اجتماعی، سالی سرشار از اتفاقات مختلف بود، انتخاب شده اند تا در سال 2016 تمام جهان را به سمت دنیایی بهتر، با امکان ارتباط بیشتر، و دستیابی به صلح و آرامش هدایت کنند .

پنتون هر ساله در همایشی رنگ سال را انتخاب می کند و این رنگ ، خیلی زود توسط طراحان و صاحبان صنایع پوشاک و مد ، مورد توجه قرار می گیرد و وارد محصولاتشان می شود . در زمینه انتخاب و تصمیم نهایی در رابطه با رنگ سال کمپانی پنتون دست به انتخاب نمی زند و نتیجه نظرخواهی های گسترده در نهایت منجر به انتخاب رنگ سال می شود .

رنگ مانتو 2016

رنگ سال 2016

این موسسه که در امریکا قرار دارد ، چارت رنگ های بهار و تابستان 2016 را هم منتشر کرده است . رنگ هایی که در بهارو تابستان آتی بیشتر به چشم خواهند خورد . اهمیت شرکت پانتون به این دلیل است که بزرگترین و مهم ترین مرجع رنگ در جهان به شمار می رود و افرادی که با رنگ سرو کار دارند ، از طراحان لباس و پارچه گرفته تا نقاشان و حتی مشتریان لوازم دکوراتیو منزل ، می توانند دقیقا رنگ مورد نظرشان را انتخاب کنند و با بیان کد مخصوص آن رنگ ، از اشتباهات رایج در این زمینه دور بمانند .


 علاقه مندان به مد و فشن در سال 2016 می توانند مجله ی کوک 57 جدید ترین شماره از سری مجلات کوک را از لینک زیر تهیه کنند :

مجله کوک شماره 57

مجله کوک 57

دیدگاهتان را بنویسید

Top