شما اینجا هستید
صفحه اصلی > هنر خیاطی > دوخت لباس > ویدیو آموزش خیاطی خانم عمرانی ؛ کت کلوش مجلسی

ویدیو آموزش خیاطی خانم عمرانی ؛ کت کلوش مجلسی

آموزش خیاطی خانم عمرانی با موضوع کت کلوش را در این مطلب در قالب یک ویدیوی 2 دقیقه و 58 ثانیه ای فرا خواهید گرفت . خانم سیما عمرانی مربی خیاطی را همه ی هنر دوستان می شناسند . ایشان ار مربیان برجسته ی خیاطی بوده و آموزش خیاطی خانم عمرانی با متد سادریک برای همه نام آشنا است .

در اینجا بخشی از آموزش خیاطی خانم عمرانی را از یکی از دی وی دی های آموزشی شان انتخاب کرده و برای شما به صورت رایگان در سایت منتشر کرده ایم . اگر تا کنون از خیاطی هراس داشته اید بعد از دیدن این ویدیوی آموزشی خواهید دریافت که خیاطی کار خیلی سختی هم نیست و به آسانی می توانید لباس هایی مثل این کت تک کلوش را بدوزید .

آموزش-خیاطی-خانم-عمرانی-2

خانم عمرانی در این ویدیو پس از معرفی الگوی کت کلوش ، آن را در سایز یک چهارم روی پارچه کشیده ، برش زده و قطعات الگو را روی هم سوار می کند . سپس درز ها را دوخته و برای آستین ها از بست ریز در دو طرف کت استفاده می کند . بدین ترتیب فقط محدوده ی آستین را مشخص کرده و در نهایت درز آن را باز می گذارد .

آموزش-خیاطی-خانم-عمرانی-1

در این آموزش پشت کت ، کلوش بوده و جلوی آن با گره ی پایه های بالاتنه ی جلو بسته می شود . با این کار زیبایی کت چند برابر شده و به تناسب کلوش بودن پشت آن ، جلو نیز ول می باشد .

برای دوخت این کت بهتر است از پارچه های ول مثل حریر ، حریر کش و ریون استفاده کنید . چرا که پارچه های ضخیم حالت کلوش و ول بودن پشت و جلوی الگو را خراب کرده و از زیبایی آن بعد از دوخت می کاهند .

آموزش-خیاطی-خانم-عمرانی-3

ویدیو آموزش خیاطی خانم عمرانی با موضوع کت کلوش را در زیر مشاهده فرمایید .

مطالب مرتبط با آموزش خیاطی :
آموزش خیاطی ( آشنایی باالگوی دامن پیلی )
آموزش خیاطی ( دوخت لباس های بی ساسون و یقه سرخود )
خیاطی به روش مولر (5) | آموزش دوخت لباس مجلسی
آموزش خیاطی به روش مولر ( 4 ) | دوخت شلوار فاق کوتاه و برمودا
آموزش خیاطی به روش مولر ( 3 ) | دوخت کت لباس عروس
آموزش خیاطی به روش مولر ( 2 ) | روش انتقال پنس روی لباس
خیاطی به روش مولر (1) | دوخت دامن تنگ ساده

در مجموعه آموزش خیاطی عمرانی نکات مهم و تکنیک های ضروری خیاطی که شما بدان نیاز دارید بیان شده تا با مشاهده آن تصور کنید که در یک کلاس خیاطی حضور دارید!!

دی وی دی آموزش خیاطی خانم عمرانی

آموزش خیاطی خانم عمرانی(سری کامل)

دیدگاهتان را بنویسید

Top