وسایل هنرهای دستی

مدل لباس بافتنی شیک 2

انواع مدل لباس بافتنی زنانه و دخترانه را در این مطلب مشاهده خواهید کرد . در این مطلب مدل پلیور بافتنی زنانه انتخاب شده است و جهت استفاده ی شما دوستان در اختیارتان قرار گرفته است . برا آموزش بافت انواع مدل بافتنی های زیر می توانید از لینک زیر بخشی از دی وی دی بافتنی دو میل خانم یاوری را مشاهده کنید .

مشاهده بخشی از دی وی دی بافتنی دو میل منصوره یاوری

مدل لباس بافتنی شیک ی که در تصویر زیر می بینید یک زاکن زنانه را نشان می دهد که با دو میل بافته شده است . جیب ها و دکمه های تزیینی ، به زیبایی آن افزوده اند .

Knitwear-13

مدل لباس بافتنی شیک ی که در تصویر زیر می بینید یک پلیور زنانه ، یقه اسکی می باشد که با کامواهای چند رنگ بافته شده است . انتخاب کاموای چند رنگ برای این طرح باعث زیبایی آن شده است . جیب ها نیز در جلوی پلیور بافته شده اند .

مدل لباس بافتنی

مدل لباس بافتنی شیک که در تصویر زیر می بینید شامل یقه ی گرد باز برگردان و بافت های تزیینی در سرتاسر مدل می باشد . این مدل را می توانید با استفاده از دو میل ببافید .

مدل لباس بافتنی

ژورنال تخصصی مدل  بافتنی و قلاب بافی دیجیتال Best  دارای بیش از ۳۰۰۰ تصویر از جذاب ترین مدل های بافتنی و قلاب بافی بزرگسال و خردسال می باشد . با تهیه ی این ژورنال بافتنی از هر نوع ژورنال بافتنی دیگر بی نیاز خواهید شد . چرا که تعداد مدل های بافتنی موجود در این نرم افزار بسیار زیاد و متنوع است .

مدل بافتنی


دی وی بافتنی دو میل خانم منصوره یاوری

دی وی دی طرح های بافت خانم منصوره یاوری

7 دیدگاه در “مدل لباس بافتنی شیک 2

  1. سلام ممنون از طرحهایی که گذاشتین /

    میخوام برا خودم یه بلوز دخترانه خوشگل مجلسی ببافم اما طرح قشنگی پیدا نمیکنم که به دلم بشینه میشه یه طرح قشنگ برای یه دختر 20-22 ساله برام بذارین تو سایت و یه توضیحی درمورد نحوه ی بافتش بدین .

    ممنون

  2. سلام خسته نباشید من سه سال  کاربافتنی انجام میدهم که مشتری هم دارم امااحساس میکنم بازنیاز به اموزش دارم ودوست دارم بازاموزشوددرمقطع بالاقراربگیرم کمکم کنیدلطفا باتشکر

پاسخ دهید