شما اینجا هستید

مدل لباس بافتنی شیک 2

انواع مدل لباس بافتنی زنانه و دخترانه را در این مطلب مشاهده خواهید کرد . در این مطلب مدل پلیور بافتنی زنانه انتخاب شده است و جهت استفاده ی شما دوستان در اختیارتان قرار گرفته است . برا آموزش بافت انواع مدل بافتنی های زیر می توانید از لینک زیر بخشی از دی وی دی بافتنی دو میل خانم یاوری را مشاهده کنید .

مشاهده بخشی از دی وی دی بافتنی دو میل منصوره یاوری

مدل لباس بافتنی شیک ی که در تصویر زیر می بینید یک زاکن زنانه را نشان می دهد که با دو میل بافته شده است . جیب ها و دکمه های تزیینی ، به زیبایی آن افزوده اند .

Knitwear-13

مدل لباس بافتنی شیک ی که در تصویر زیر می بینید یک پلیور زنانه ، یقه اسکی می باشد که با کامواهای چند رنگ بافته شده است . انتخاب کاموای چند رنگ برای این طرح باعث زیبایی آن شده است . جیب ها نیز در جلوی پلیور بافته شده اند .

مدل لباس بافتنی

مدل لباس بافتنی شیک که در تصویر زیر می بینید شامل یقه ی گرد باز برگردان و بافت های تزیینی در سرتاسر مدل می باشد . این مدل را می توانید با استفاده از دو میل ببافید .

مدل لباس بافتنی

ژورنال تخصصی مدل  بافتنی و قلاب بافی دیجیتال Best  دارای بیش از ۳۰۰۰ تصویر از جذاب ترین مدل های بافتنی و قلاب بافی بزرگسال و خردسال می باشد . با تهیه ی این ژورنال بافتنی از هر نوع ژورنال بافتنی دیگر بی نیاز خواهید شد . چرا که تعداد مدل های بافتنی موجود در این نرم افزار بسیار زیاد و متنوع است .

مدل بافتنی


دی وی بافتنی دو میل خانم منصوره یاوری

دی وی دی طرح های بافت خانم منصوره یاوری

7 thoughts on “مدل لباس بافتنی شیک 2

  1. سلام ممنون از طرحهایی که گذاشتین /

    میخوام برا خودم یه بلوز دخترانه خوشگل مجلسی ببافم اما طرح قشنگی پیدا نمیکنم که به دلم بشینه میشه یه طرح قشنگ برای یه دختر 20-22 ساله برام بذارین تو سایت و یه توضیحی درمورد نحوه ی بافتش بدین .

    ممنون

  2. سلام خسته نباشید من سه سال  کاربافتنی انجام میدهم که مشتری هم دارم امااحساس میکنم بازنیاز به اموزش دارم ودوست دارم بازاموزشوددرمقطع بالاقراربگیرم کمکم کنیدلطفا باتشکر

دیدگاهتان را بنویسید

Top