شما اینجا هستید
صفحه اصلی > هنر خیاطی > مدل لباس > با رنگ سال 2015 مارسالا یا قهوه ای قرمز آشنا شوید.

با رنگ سال 2015 مارسالا یا قهوه ای قرمز آشنا شوید.

رنگ سال 2015  مارسالا یا قهوه ای قرمز می باشد . که به معرفی این رنگ در این مطلب می پردازیم .

 مجله فروردین یا همان اشراق قدیم کمی بعد از تعطیلات زمستانه به مناسبت  عید کریسمس رنگ سال 2015 را به نقل از انستیتو پنتون (Marsala) یا قهوه ای قرمز اعلام کرد .  این مجله می نویسد :  این رنگ به روح، بدن و ذهن قدرت بخشیده و باعث ثبات و اعتماد به نفس می شود. قهوه ای قرمز رنگی جذاب و گرم است که با گرمی اش ما را هر چه بیشتر به خود جذب می کند .مجله فروردین به نقل از  Leatrice Eiseman  مدیر انستتیو پنتون می گوید :  تقریبا مثل رنگ یک شراب کهنه ، این رنگ حس زمینی بودنی ساده در عین پیچیدگی و هنرمندانه بودن ارائه می کند .

رنگ سال 2015 قرمز قهوه ای در سراسر جهان مورد توجه قرار گرفته و به سادگی می توان از آن در مد، زیبایی، طراحی صنعتی، طراحی های داخلی و دکوراسیون منزل استفاده کرد.

رنگ-سال-2015-در-جهان

تطبیق پذیری رنگ سال 2015  ، قهوه ای قرمز (Marsala) :

–  برای خانم ها و آقایان به طور یکسان جذاب و قابل استفاده است و می توان با خلاقیت تمام در سایه های مختلف آرایشی ، از آن استفاده کرد .

– در مقابل اکثر رنگ پوست ها زیبا به نظر می رسد و می توان به راحتی از آن در انواع محصولات آرایشی برای گونه ، لب ، ناخن و مو استفاده کرد .

– رنگ گرم قهوه ای قرمز در صورت استفاده در دکوراسیون منزل باعث گرما بخشیدن هرچه بیشتر به منزل شما می شود .

–  قرمز قهوه ای رنگی بسیار طبیعی و زمینی است ؛ رنگی که در طبیعت قابل رویت است و با کمی براق شدن حس لوکس بودن را نیز منتقل می کند .

از رنگ هایی که می توانند مکمل خوبی در کنار قهوه ای قرمز باشند می توان ، طوسی کم رنگ ، زرد طلایی ، سبز آبی یا فیروزه ای و انواع رنگ های آبی پرارتعاش و قابل توجه را نام برد .

رنگ-سال-2015-در-اروپا

استفاده از این رنگ برای وسایل آشپزخانه ، اتاق نشیمن و لوازم آن ، فرش یا قالیچه و لوازم نهارخوری و چای خوری توصیه می شود .


علاقه مندان به انواع مجلات فروردین یا همان اشراق قدیم می توانند از لینک زیر مجموعه مجلات اشراق را با نام جدید فروردین تهیه کنند .

خرید مجله فروردین همان اشراق قدیمی

رنگ سال 2015

دیدگاهتان را بنویسید

Top