شما اینجا هستید
صفحه اصلی > هنر دستی > بافتنی و قلاب بافی > مدل بافتنی > سرویس خواب بافتنی و قلاب بافی

سرویس خواب بافتنی و قلاب بافی

انواع سرویس خواب بافتنی و قلاب بافی ؛ دوست خوب مان برترین ها ، اقدام به ارسال تعدادی سرویس خواب بافتنی که در سرتاسر دنیا در این فصل مورد استفاده قرار می گیرد ، کرده است . انواع مدل های تخت خواب و روتختی بافتنی را در این مطالب مشاهده خواهید کرد . می توانید برای اتاق خواب خود از این سرویس خواب ها ایده بگیرید .

سرویس خواب سفید مناسب برای اتاق های کوچک و ست های کرم ، قهوه ای .

سرویس خواب بافتنی 5
مبلمان بافتنی بسیار شیک مناسب برای اتاق نشیمن در فصل سرما .

سرویس خواب بافتنی 4
رو تختی بافتنی رنگارنگ که می توانید با استفاده از دستگاه بافتنی موتیف ساده گرد و مربع ببافید .بدون اینکه از دانش بافتنی چیزی بدانید .

موتیف گلساز درواقع شامل سه عدد دستگاه است: دو عدد موتیف مربعی که داخل هم قرار میگیرند و یک موتیف دایره ای همچنین دو عدد قلاب مخصوص این دستگاه!

این دستگاه دارای قابلیت های متعددی میباشد و توانایی ساخت گلهای بسیاری دارد که با خلاقیت خویش میتوانید مدل های مختلف را طراحی و اجرا کنید.

شما میتوانید برای اینکه روش کار با این دستگاه را به خوبی آموزش ببینید از سی دی آموزش موتیف بافی استفاده فرمایید.

شما با این دستگاه میتوانید انواع گل های بافتنی را ببافید و با کنار هم قرار دادن آنها برای خود بلوز یا پیراهنی زیبا بدوزید.

روتختی بافتنی
روتختی بافتنی رنگی که با گل  های بافتنی تزیین شده است . برای بافت گل های بافتنی می توانید از انجمن بافتنی آی هدیه کمک بگیرید .

روتختی 4
ست بافتتنی روتختی وآباژور و مبل برای اتاق های بزرگتر که حجم بیشتری از وسایل در آنها جا می گیرد .

سرویس خواب بافتنی 2
رو تختی بافتنی که با دستگاه موتیف بافتنی به راحتی قابل بافت می باشد . از این دستگاه بافتنی می توانید برای بافت انواع روتختی ، کوسن بافتنی و شال گردن های تزیینی و پاپوش بافتنی استفاده کنید .

دستگاه موتیف دستگاهی است که میتوان با آن به راحتی گل های بافتنی را ایجاد کرد و روی لباس ها و شال و کلاه خود دوخت. این دستگاه درواقع یک گلساز ترکیبی است که میتوانید آن را به همراه سی دی آموزش موتیف بافی که با دیدن آن کاملاً روش کار با این دستگاه را یاد میگیرید، خریداری کنید.

این درواقع یک دستگاه جادویی است که میتوان با آن حتی گل های بافتنی مربع شکل نیز تولید کرد و با ترکیب  چند قطعه با هم گل های جدیدی به وجود آورد چرا که این دستگاه یک قالب آماده دارد که میتوان چند قطعه از این دستگاه را روی آن قرار داد و گل های متفاوتی را بافت ! و این همان فرق بین این دستگاه و دستگاه آسان بافت میباشد !!

این دستگاه شامل هفت قطعه میباشد که میتوان با آنها به صورت تکی و یا ترکیبی گل های بافتنی ایجاد کرد!

سرویس خواب بافتنی 1


علاقه مندان به بافتنی با انواع دستگله های بافتنی و موتیف بافتنی و گلسازی می توانند از لینک زیر استفاده کنند .

دستگاه بافتنی – موتیف بافتنی

موتیف بافتنی

8 thoughts on “سرویس خواب بافتنی و قلاب بافی

  1. ببخشید مجبور شدم اینجا نظر بدم تو فروشگاه ای هدیه مجموعه کامل دی وی دی ها با 22 حلقه درج شده تو نظرات هم ذکر کردین در سایتهای دیگه با 19 حلقه  بفروش میره که مشکل داره کیفیتش خوب نیست

  2. بسیارعالی وزیبا هستن ولی ایکاش آموزش بافتشونم میزاشتید اینطوری فقط نگاه میکنیمو دلمون آب میشه

دیدگاهتان را بنویسید

Top