شما اینجا هستید

مدل بافتنی شیک و اسپرت

در نظرسنجی که هم اکنون روی سایت فعال است ، بسیاری از شما کاربران عزیز درخواست کرده بودید که ژورنال بافتنی در اختیارتان قرار دهیم . امروز بخشی از ژورنال بافتنی اشراق را برایتان آماده کرده ام که امیدوارم مورد پسندتان قرار بگیرد . تصاویر زیر مدل بافتنی زنانه شیک و اسپرت است که می توانید برای فصل سرما ببافید و بپوشید . ژورنال بافتنی اشزاق که شامل انواع مدل بافتنی زنانه ، بچگانه و مردانه است ، آموزش بافت و الگوهای لازم را هم شامل می شود .

مدل-بافتنی-7
مدل-بافتنی-3
در اینجا انواع ژاکت بافتنی زنانه را به طور خاص انتخاب و برای بازدید شما علاقه مندان منتشر کرده ام . انواع دیگر مدل بافتنی را می توانید در مجله اشراق بافتنی بیابید .

مدل-بافتنی-4
ژاکت بافتنی که در تصویر بالا می بینید بسیار شیک و مورد پسند بسیاری از دختر خانم های جوان می باشد . آموزش بافت این مدل ژاکت بافتنی و انواع دیگر لباس بافتنی را می توانید در ژورنال بافتنی اشراق دنبال کنید .

مدل-بافتنی-1
لباس بافتنی بالا جلو بسته و دارای طرح بافت خاص بر وسط جلو است . این طرح بافت بر روی آستین ها هم تکرار شده است . انواع طرح بافت و لباس بافتن زنانه را در ژورنال بافتنی اشراق خواهید یافت .

مدل-بافتنی-5
یقه ی لباس بافتنی بالا خاص تر از سایر انواع بافتنی است . برای بافت آن بهتر است از یک ژورنال تخصصی همچون مجله بافتنی اشراق کمک بگیرید .

مدل-باقتنی-2
لباس بافتنی زنانه که در تصویر بالا مشاهده می کنید دارای یقه ی شالی می باشد . این نوع از یقه بافت ساده ای دارد و به سهولت می توانید برای بافت آن اقدام کنید . انواع دیگر مدل بافتنی را نیز در مجله ی اشراق بافتنی پیگیری کنید .

مدل-بافتنی-6
مدل-بافتنی-8


علاقه مندان به انواع ژورنال بافتنی می توانند مجله بافتنی اشراق را از لینک زیر تهیه کنند .

ژورنال بافتنی اشراق

ژورنال بافتنی اشراق

5 thoughts on “مدل بافتنی شیک و اسپرت

  1. *عالی بود .
    من هر چه مدل نخودی را می بافیم طرحش برجسته نمیشه میشه علتش را بفرمایید ؟ ممنون میشم

    1. سلام دوست عزیز
      برجسته شدن کار هنگام بافت طرح نخودی می تواند مربوط به نوع کاموای شما باشد اگر از کاموای نازک استفاده می کنید ان را چند لایه کنید در غیر این صورت از کاموای قطور استفاده کنید . به علاوه اینکه برجستگی طرح نخودی پشت بافت می افتد و اگر بخواهید برجستگی روی کار ایجاد شود باید در رج برگشت طرح نخودی بیندازید .

دیدگاهتان را بنویسید

Top