قاب سرمه دوزی    الگوهای چرم دوزی در فست لرن

دانلود ژورنال بافتنی بچه گانه

در نظرسنجی که هم اکنون روی سایت فعال است ژورنال بافتنی از موضوعات محبوب کاربران وب شناخته شده است . از این رو ژورنال بافتنی کودک شامل 20 مدل بافتنی شیک و زیبا را برای دانلود آماده کرده ام که در انتهای این پست قرار داده شده است . ژورنال بافتنی بچه گانه با تصاویر A4 و کیفیت عالی که می توانید تعداد دانه های لباس را در تصویر یکی یکی بشمارید . این فایل به همت برو بچس آی هدیه تهیه و تنظیم شده است و امیدواریم مورد رضایت شما کاربران و دوستان همیشگی آی هدیه قرار بگیرد .

فایل دانلود بافتنی بچه گانه  شامل موارد زیر می باشد :

1- بلوز و دامن بافتنی بچه گانه

2- بلوز تک بافتنی بچه گانه

3- بلوز و شورت بافتنی بچه گانه

4- ژاکت بافتنی بچگانه

5- روتختی بافتنی

6- جلیقه بافتنی

7- پیراهن بافتنی بچگانه

8- دامن بافتنی تک

9- کلاه بافتنی بچگانه

ژورنال-بافتنی1
برای دانلود ژورنال بافتنی بچه گانه از لینک دانلود زیر استفاده کنید :
دنلود ژورنال بافتنی
انواع ژورنال های بافتنی را می توانید از فروشگاه آی هدیه تهیه کنید . این فروشگاه  با ارائه ی ژورنال های تخصصی بافتنی از اساتید حرفه ای این حوزه سعی کرده است همیشه رضایت شما کاربران و دوستان آی هدیه را مدنظر قرار دهد . ژورنال بافتنی بچه گانه ی دوخت برتر یکی از این ژورنال هاست که دارای مشخصات زیر می باشد :

ژورنال بافتنی کودک
این ژورنال دارای یک دی وی دی آموزشی رایگان شامل 124 دقیقه آموزش بافت با ماشین و بافت با دست می باشد که خانم ها کبری بهمن نژاد ، زهرا مصدقی و ناهید خداوردی که از کارشناسان حرفه ای بافتنی هستند ، در آن به آموزش انواع لباس بچه گانه می پردازند .

لطفا نظرات خود را در مورد این ژورنال بافتنی با ما در میان بگذارید .

 

3 دیدگاه در “دانلود ژورنال بافتنی بچه گانه

پاسخ دهید