شما اینجا هستید
صفحه اصلی > هنر دستی > آموزش های دانلودی > دانلود ژورنال بافتنی بچه گانه

دانلود ژورنال بافتنی بچه گانه

در نظرسنجی که هم اکنون روی سایت فعال است ژورنال بافتنی از موضوعات محبوب کاربران وب شناخته شده است . از این رو ژورنال بافتنی کودک شامل 20 مدل بافتنی شیک و زیبا را برای دانلود آماده کرده ام که در انتهای این پست قرار داده شده است . ژورنال بافتنی بچه گانه با تصاویر A4 و کیفیت عالی که می توانید تعداد دانه های لباس را در تصویر یکی یکی بشمارید . این فایل به همت برو بچس آی هدیه تهیه و تنظیم شده است و امیدواریم مورد رضایت شما کاربران و دوستان همیشگی آی هدیه قرار بگیرد .

فایل دانلود بافتنی بچه گانه  شامل موارد زیر می باشد :

1- بلوز و دامن بافتنی بچه گانه

2- بلوز تک بافتنی بچه گانه

3- بلوز و شورت بافتنی بچه گانه

4- ژاکت بافتنی بچگانه

5- روتختی بافتنی

6- جلیقه بافتنی

7- پیراهن بافتنی بچگانه

8- دامن بافتنی تک

9- کلاه بافتنی بچگانه

ژورنال-بافتنی1
برای دانلود ژورنال بافتنی بچه گانه از لینک دانلود زیر استفاده کنید :
دنلود ژورنال بافتنی
انواع ژورنال های بافتنی را می توانید از فروشگاه آی هدیه تهیه کنید . این فروشگاه  با ارائه ی ژورنال های تخصصی بافتنی از اساتید حرفه ای این حوزه سعی کرده است همیشه رضایت شما کاربران و دوستان آی هدیه را مدنظر قرار دهد . ژورنال بافتنی بچه گانه ی دوخت برتر یکی از این ژورنال هاست که دارای مشخصات زیر می باشد :

ژورنال بافتنی کودک
این ژورنال دارای یک دی وی دی آموزشی رایگان شامل 124 دقیقه آموزش بافت با ماشین و بافت با دست می باشد که خانم ها کبری بهمن نژاد ، زهرا مصدقی و ناهید خداوردی که از کارشناسان حرفه ای بافتنی هستند ، در آن به آموزش انواع لباس بچه گانه می پردازند .

لطفا نظرات خود را در مورد این ژورنال بافتنی با ما در میان بگذارید .

 

3 thoughts on “دانلود ژورنال بافتنی بچه گانه

دیدگاهتان را بنویسید

Top