شما اینجا هستید
صفحه اصلی > هنر دستی > بافتنی و قلاب بافی > مدل بافتنی > مدل لباس بافتنی زنانه و بافتنی بچگانه

مدل لباس بافتنی زنانه و بافتنی بچگانه

ویدیویی که در این مطلب برای مشاهده ی شما دوستان خوب آی هدیه آماده کرده ام ، از دی وی دی مدل بافتنی بست شامل 3000 مدل لباس و کیف و کفش و پاپوش بافتنی و قلاب بافی است که می تواند یک منبع بزرگ و معتبر برای بافت انواع مدل بافتنی باشد .  در این ویدیو که توسط بروبچس آی هدیه تهیه و تنظیم شده است بخشی از این مدل ها را مشاهده خواهید کرد .

ژورنال دیجیتال بست دارای یک حلقه دی وی دی اورجینال و غیرقابل رایت است که تنها بر روی کامپیوتر اجرا می شود . مجموعه ای کامل ازانواع زیباترین و جذابترین مدل بافتنی و قلاب بافی بزرگسال و خردسال برای علاقه مندان به بافتنی و قلاب بافی .

مدل بافتنی
ژورنال مدل بافت Best دارای 24 آلبوم اصلی و دارای امکانات شماره گذاری برای عکس ها جهت دسترسی دوباره به آنها و آلبوم ها می باشد . ژورنال تخصصی مدل  بافتنی و قلاب بافی دیجیتال Best  دارای بیش از 3000 تصویر از جذاب ترین مدل های بافتنی و قلاب بافی بزرگسال و خردسال می باشد .

توجه داشته باشید که طرح های بی شمار و بکر موجود در این دی وی دی می تواند مرجع خوبی برای تولیدی های لباس بافتنی نیز باشد !

ژورنال بافتنی دیجیتال Best مرجعی کامل و جامع از زیباترین مدل های بافتنی زنانه و مردانه و بچه گانه است که در آن می توانید انواع طرح های زیر را مشاهده فرمایید :

  – انواع بلوز و تاپ

  – انواع کت ، پالتو ، مانتو و شنل

  – انواع شال ، کلاه ، جوراب و دستکش

  – انواع کیف و کفش

  – انواع پتو ، اسباب بازی ، تزئینات داخلی و ….. برای خردسال و بزرگسال .

نظرات خود را درباره ی این ویدیو با ما درمیان بگذارید .

دیدگاهتان را بنویسید

Top