شما اینجا هستید
صفحه اصلی > هنر دستی > آموزش های دانلودی > الگو کیف چرم دستی زنانه | الگو آماده در اندازه های واقعی

الگو کیف چرم دستی زنانه | الگو آماده در اندازه های واقعی

در نظرسنجی که اکنون روی سایت فعال است بعد از کیف چرم دستی سنتی که در رتبه ی اول قرار گرفت ، بیشترین رای متعلق به کیف چرم دستی بالا است . الگو کیف چرم دستی سنتی را پیش از این برایتان روی سایت قرار داده بودم و امروز وقتی دیدم آمار رای کیف موجود در تصویر بالا هم هر روز در حال افزایش است تصمیم گرفتم الگو چرم دوزی آن را نیز در اختیار شما همراهان همیشگی و علاقه مندان به هنر چرم دوزی قرار دهم .

 دانلود رایگان الگوهای چرم دوزی

الگو کیف چرم دستی
الگو کیف چرم بالا در اندازه های واقعی از جنس ورقه های محکم پلاستیکی ساخته شده است و در اختیار شما قرار گرفته . برای سفارش الگوی کیف چرم بالا می توانید از لینک زیر استفاده کنید :

الگو کیف چرم دستی در اندازه های واقعی

الگو کیف چرم زنانه تصویر بالا در فروشگاه آی هدیه از جنس پلاستیکی محکم است و در اندازه های واقعی است همچنین مکان دوخت با سوراخ یا جای سمبه مشخص شده است  تا بتوانید یک کیف خوش فرم و تمیز بدوزید !  ابعاد نهایی کیف ساخته شده توسط این الگو عرض 35 و ارتفاع 22 سانتیمتر می باشد .

الگو کیف چرم

محتویات بسته ی الگو کیف چرم زنانه  شامل موارد زیر می باشد :

9 قطعه الگوی کیف چرم  از جنس پلاستیک و دارای سوراخ های دوخت در نقاط مورد نیاز

یک برگه راهنمای دوخت که ترتیب و نحوه ی اتصال قطعات کیف را قدم به قدم توضیح می دهد

عکس نهایی کیف دوخته شده با استفاده از همان مدل الگو

الگو کیف چرم

طریقه ی استفاده از این الگو :

هر قطعه الگو را روی چرم قرار داده ، خطوط دور و داخل آن را رسم نموده و نقاط دوخت را دقیقا با خودکار چرم ، روی چرم علامت بزنید . سپس قطعات الگو را مانند تصاویر موجود در برگه ی آموزش رو به روی خود بگذارید و آموزش را دنبال کنید .

پیشنهاد می شود که قبل از هر کاری ،  یک مرتبه کل متن آموزش در برگه راهنما  را بخوانید . توجه کنید که خط چین های روی الگو خطوط راهنما هستند .

کلیک کنید

One thought on “الگو کیف چرم دستی زنانه | الگو آماده در اندازه های واقعی

دیدگاهتان را بنویسید

Top