شما اینجا هستید
صفحه اصلی > هنر خیاطی > مدل لباس > مدل لباس عروس | لباس عروس پوشیده و نوستالژیک

مدل لباس عروس | لباس عروس پوشیده و نوستالژیک

انواع مدل لباس عروس ؛ لباس عروس پوشیده و نوستالژیک را در این مطلب دنبال کنید . نوستالژیک ترین مدل های لباس عروس را به شما معرفی خواهم کرد . انواع مدل لباس عروس برای علاقه مندان به این حوزه . لباس عروس های قدیمی معمولا پوشیده بودند و از زیبایی خاصی برخوردار اما با ورود به قرن جدید رفته رفته انواع مدل لباس های عروس پوشیدگی خود را از دست داد و هر روز عریان تر شد . انواع مدل لباس عروس پوشیده را در ادامه ی مطلب مشاهده خواهید کرد .

انواع مدل لباس عروس پوشیده :

مدل لباس عروس 1
مدل هایی که در اینجا مشاهده می کنید مدل های مختلف لباس عروس قدیمی هستند که هنوز هم می توانند برای بعضی ها چشم نواز باشند .

مدل لباس عروس 2
خیلی از دختر خانم ها علاقه مندند که لباس عروس انها پوشیده باشد … چرا که که معتقدند در این صورت احساس راحتی بیشتری می کنند .

مدل لباس عروس
مدل های لباس عروس موجود در این مطلب را می توان از دسته ی لباس عروس های پوشیده دانست هر چند که بعضی از آنها شاید به قدر معنای کلمه قابلیت پوشانندگی نداشته باشند .

مدل-لباس-عروس-(12)
مدل لباس عروس زیر بسیار قدیمی است و این از مدل تور آن هویداست . این مدل تور عروس در این سالها کمتر مورد استفاده قرار گرفته است در حالی که زیبایی بی نظیری به لباس می بخشد .

مدل-لباس-عروس-(30)
مدل زیر بسیار ساده است و شاید مورد پسند خیلی ها قرار نگیرد .

مدل-لباس-عروس-(10)
مدل لباس عروس زیر بیشتر مناسب شب نامزدی بوده و در عین سادگی زیبایی خاص خود را حفظ کرده است .

مدل-لباس-عروس-(15)
همچنین طرح لباس عروس زیر نیز آنقدر ساده است که اصلا خاطره ی یک عروس را در ذهن تداعی نمی کند .

مدل-لباس-عروس-(43)
ژورنال آموزشی لباس عروس، لباس نامزدی، لباس مجلسی و لباس مردانه به همراه یک حلقه دی وی دی رایگان آموزش الگو و دوخت لباس عروس!

دارای 260 مدل به همراه الگو های یک به یک و آموزش الگوسازی. شامل آموزش رسم اساس الگوی پیراهن مردانه به روش مولر. تعداد صفحات : 276 صفحه گلاسه تمام رنگی


 علاقه مندان به انواع مدل لباس عروس می توانند از لینک زیر جدیدترین شماره ی مجله فروردین ( اشراق سابق ) را تهیه کنند .

مجله فروردین جدیدترین شماره  ژورنال لباس عروس فروردین

مجله فروردین 2 ویژه لباس عروس

 

دیدگاهتان را بنویسید

Top