Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/home/ihedieh1/domains/ihedieh.com/public_html/mag/wp-content/cache/supercache/mag.ihedieh.com/13874/%d8%a2%d9%81%d8%a7%d9%82-%d8%a7%d9%85%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%a7%d9%86-%d9%85%d8%b1%d8%a8%db%8c-%d9%87%d9%86%d8%b1%db%8c-%da%a9%d8%aa%d8%a7%d8%a8-%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%af%d9%88%d8%ae%d8%aa/) is not within the allowed path(s): (/home/ihedieh5/:/tmp:/var/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/local/php56/lib/php/) in /home/ihedieh5/domains/ihedieh.com/public_html/mag/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php on line 1263
آفاق امیریان مربی هنری | کتاب آموزش دوخت برزیلی خانم امیریان
شما اینجا هستید
صفحه اصلی > هنر دستی > روبان دوزی > آفاق امیریان مربی هنری | کتاب آموزش دوخت برزیلی خانم امیریان

آفاق امیریان مربی هنری | کتاب آموزش دوخت برزیلی خانم امیریان

آفاق امیریان مربی هنری ؛ کتاب آموزش دوخت برزیلی خانم امیریان را در این مطلب بیشتر می شناسید و محتوا و تصاویر آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد . آی هدیه همیشه منتشر کننده ی جدید ترین هنرهای خانم آفاق امیریان مربی هنری بوده است . پیش از این با کتاب های آموزش روبان دوزی آفاق امیریان در چهار شماره ی متفاوت با مطالب مختلف آشنا شده اید و اما این بار یک هنر جدید از خانم امیریان…..

و بعد از سری کتاب های آموزش روبان دوزی با انتشار دی وی دی آموزش روبان دوزی پیشرفته آفاق امیریان که شامل آموزش های هرگز منتشر نشده از صدا و سیما بوده است مصاحبه با آفاق امیریان ، خواندنی و جذاب را روی سایت مشاهده و مطالعه فرمودید. این بار آفاق امیریان از آموزشی جدید پرده برداشته است که به نام ” آموزش دوخت برزیلی ” نام گرفته است.

آموزش-دوخت-برزیلی1
این کتاب شامل دوخت های جدیدی ست که در نگاه اول یادآور دوخت گل های بلندر در ذهن خواهد بود اما درواقع چیزی فراتر از آن است  .

آفاق امیریان با کتاب اموزش دوخت برزیلی پس از نمایشگاهی که در اسفند 1392 واقع در مجتمع سرو اصفهان به نام ” نمایشگاه آفاق امیریان ”  برگزار شده بود همه ی علاقه مندان به هنرهای دستی و تزیینی را بهت زده کرده است چرا که در این نمایشگاه هیچ اثری از معرفی این هنر وجود نداشت و ایشان باری دیگر علاقه مندان به هنرهای خود را شگفت زده کرده است .

کتاب-خانم-امیریان

مشخصات کتاب دوخت های برزیلی خانم امیریان :

  • دوخت های برزیلی از جمله هنرهاییست که بسیاری از علاقه مندان به هنر قدیمی و سنتی، این دوخت را جذب خود مینماید!
  • دوخت برزیلی همان گلدوزی قدیمی و اجدادی ماست با این تفاوت که تنوع دوخت در آن فراوان میباشد!
  • مؤلف : سرکار خانم آفاق امیریان.
  • تعداد صفحات : 99 صفحه گلاسه تمام رنگی

One thought on “آفاق امیریان مربی هنری | کتاب آموزش دوخت برزیلی خانم امیریان

دیدگاهتان را بنویسید

Top