شما اینجا هستید
صفحه اصلی > هنر خیاطی > دوخت چادر و مقنعه > انواع مدل چادر | مدل جدید چادر برگرفته از مجله تخصصی چادر

انواع مدل چادر | مدل جدید چادر برگرفته از مجله تخصصی چادر

انواع مدل چادر را از ژورنال چادر شیما شماره 3 انتخاب کرده ام که در اینجا برای علاقه مندان به نمایش گذاشته ام . مدل چادر جدید انتخابی از این ژورنال در انواع طرح ها و مدل ها ست تا بتوانبد در انواع مجالس مهمانی و محیط های کاری و اجتماعی و لباس احرام مورد استفاده قرار دهید . آنچه در ادامه می بینید عکس مدل چادر است که اگر خیاط زبردستی باشید می توانید با نگاه به تصاویر نوع دوخت آن را حدس بزنید .

مدل-چادر-مجلسی
 مدل چادری که در زیر مشاهده می کنید برای مجالس مهمانی در نظر گرفته شده است . این مدل چادر همراه با تکه دوزی های چرمی است که زیبایی دو صد چندانی به آن بخشیده است .

مدل-چادر-مجلسی-دخترانه
مدل چادر زیر به نام چادر مانتو سریر برای مجلس عزا و مهمانی های سنگین و رسمی مناسب است . این چادر با نوع دوخت تمیز و بی نقص اش هر بیننده ای را به خود علاقه مند می کند و به خاطر رنگ مشکی اندام را لاغر تر نشان می دهد .

مدل-چار-مجلسی-زنانه
مدل چادر زیر معروف به چادر خاتون مناسب برای محیط های دانشگاهی و اجتماعی ، مدل چادر دانشجویی خاتون را می توانید به راحتی بدوزید و مورد استفاده قرار دهید . این مدل چادر برای هر نوع سنی متناسب است و زنان و دختران جوان می توانند این نوع چادر را مورد استفاده قرار دهند .

مدل-چادر-اجتماع
مدل چادر زیر به نام چادر خورشید معروف است و برای محیط های دانشگاهی و اجتماعی طراحی و دوخته شده است . می توانید با استفاده از این چادر آرامش و راحتی را تجربه کنید . تکه دوزی روی چادر به آن زیبایی بخشیده و طرح جدیدی را خلق کرده است .

مدل-چادر-اجتماعی
مدل چادر زیر به نام چادر قمر 2 معروف است . این چادر با طرح مانتو گونه بسیار راحت و زیباست .

مدل-چادر-دانشجویی
مدل چادر و حجاب عروس به نام چادر عروس سحر را در زیر مشاهده می کنید .

مدل-چادر-عروس
مدل چادر احرام برای خانم ها و دختران جوان در مراسم حج .

مدل-چادر-احرام-دخترانه


علاقه مندان به دوخت چادر می توانند دی وی دی آموزش دوخت چادر از خانم بلالی را تهیه کنند .

اموزش دوخت چادر

خیاطی به روش مولر

12 thoughts on “انواع مدل چادر | مدل جدید چادر برگرفته از مجله تخصصی چادر

  1. سلام دوست عزیز
   از توجه شما به ای هدیه متشکریم .
   در آی هدیه ژورنال ها و مجلات تخصصی حجاب و چادر به فروش می رسند نه خود چادر .
   می توانید ازلینک موجود در متن مجله تخصصی چادر را سفارش دهید .

 1. *کارتون عالیه همینطور تبلیغ برای حجاب. ممنون و خداقوت ازاین کار فرهنگی ب امید روزیکه دختران ایرانی خودشان مشتاق حجاب  مخصوصا این چادرهای زیبا شن، عالی بود.

 2. *کارتون عالیه همینطور تبلیغ برای حجاب. ممنون و خداقوت ازاین کار فرهنگی ب امید روزیکه دختران ایرانی خودشان مشتاق حجاب  مخصوصا این چادرهای زیبا شن، عالی بود.

 3. *من خیاطی بلد نیستم پارچه ی خوبی برای چادر دارم که خیلی دوس دارم چادر سریر یا قمررو بدم خیاطی که بلد باشه اینارو بدوزم که متاسفانه تو شهرمون ارومیه خیاطی نمیشناسم که دوخت اینارو بلد باشه فوقش قجری یا عربی بلد باشن که دوس ندارم اگه برای آموزش اینا مجله یا کتاب یا سایتی بلدین معرفی کنین که به خیاط نشون بدم برام بدوزه ممنون از سایت خیلی خوبتون ه

 4. *من خیاطی بلد نیستم پارچه ی خوبی برای چادر دارم که خیلی دوس دارم چادر سریر یا قمررو بدم خیاطی که بلد باشه اینارو بدوزم که متاسفانه تو شهرمون ارومیه خیاطی نمیشناسم که دوخت اینارو بلد باشه فوقش قجری یا عربی بلد باشن که دوس ندارم اگه برای آموزش اینا مجله یا کتاب یا سایتی بلدین معرفی کنین که به خیاط نشون بدم برام بدوزه ممنون از سایت خیلی خوبتون ه

دیدگاهتان را بنویسید

Top