شما اینجا هستید
صفحه اصلی > هنر دستی > بافتنی و قلاب بافی > آموزش بافتنی > آموزش ساق دست بافتنی | دانلود آموزش ساق دست بافتنی

آموزش ساق دست بافتنی | دانلود آموزش ساق دست بافتنی

آموزش ساق دست بافتنی ، دانلود آموزش ساق دست بافتنی
زمستان 1392 هر کجا که چشم می انداختم همه ی مردم مخصوصا خانم ها از دستکش های بافتنی استفاده می کردند . دوستان بسیاری هم درخواست کرده بودند که آموزش بافت ساق دست بافتنی و دستکش بافت را روی سایت منتشر کنم . امروز تصمیم گرفتم در مورد این آموزش مستند و واقعی که در لینک دانلود زیر می بینید بیشتر توضیح دهم تا دوستان با نگاه ویژه ای آموزش ساق دست بافتنی را مورد الطاف خود قرار دهند .

آموزش ساق دست بافتنی و دستکش بافت که در اینجا برای دانلود آماده کرده ام توسط یکی از هنرمندان آی هدیه تهیه شده است و ایشان همه ی توضیحات تکمیلی بافت این نوع ساق دست و دستکش بافت را در این فایل آموزشی قرار داده است و در هر مرحله از پیشرفت کار و نحوه ی انجام آن عکس برداری و به آموزش خود افزوده است .

ساق-دست-بافتنی
این آموزش 5 صفحه ای در قالب یک فایل پی دی اف آماده شده است تا دانلود و استفاده از آن آسان تر باشد . در این آموزش دو مدل ساق دست بافتنی یعنی ساق دست بافت پیچ و منگوله دار را آموزش می بینید و در هر مرحله توضیح ، تصاویر باکیفیت با زاویه تصویر مناسب در سایز های استاندارد به فهم بهتر توضیحات کمک می کند .

این آموزش شما را از هر آموزش حضوری بی نیاز کرده و کمک تان می کند تا از آنچه را که همیشه آرزویش را داشتید ، برای خودتان ببافید . همچنین  می توانید از تابستان امسال بافت چند نوع دستکش بافت را شروع و تا پاییز و زمستان برای استفاده آماده کنید .

لذت بافت دستکش بافت و ساق دست بافتنی را از دست ندهید و همین الان برای دانلود فایل زیر اقدام کنید .

آموزش ساق دست بافتنی
شامل ۵ صفحه آموزش مرحله به مرحله بافت دو مدل ساق دست به همراه تصاویر برای درک سریع تر

قیمت فقط: 1500تومان

جهت پیگیری خریدهای ناموفق لطفا شماره همراه یا پست الکترونیک خود را وارد کنید.مشخصات

نوع فایل: pdf
حجم فایل: 941 کیلوبایت
تعداد دانلود: 96
تعداد صفحات / مدت زمان: 5
سطح آموزش:متوسط
منبع: گروه هنری آی هدیه
تاریخ انتشار: 1394/08/27 15:21

دیدگاهتان را بنویسید

Top