شما اینجا هستید
صفحه اصلی > هنر دستی > آموزش های دانلودی > دستبند چرمی | دانلود الگو دستبند چرمی | آموزش دستبند چرم

دستبند چرمی | دانلود الگو دستبند چرمی | آموزش دستبند چرم

دستبند چرمی ، دانلود الگو دستبند چرمی ؛ آموزش دستبند چرم

ولنتاین امسال با تمام عشق و احساس خود برای کسی که دوستش دارید یک دستبند چرم زیبا بدوزید و یادگاری بدهید . احساس خود را در میان تار و پود دستبند چرمی مخفی کنید و برای همیشه بر گردن دست کسی که دوستش دارید بیندازید .

ساخت یک دستبند چرمی کار بسیار آسانی است و به همین دلیل می تواند هدیه ی بسیار زیبایی برای دوستان مان باشد . … هدیه ی ولنتاین خود را یک دستبند چرمی ساده و اسپرت و شیک انتخاب کنید .

دستبند چرمی شیک ترین نوع دستبند برای کسانی است که می خواهند اسپرت و شیک پوش باشند . دستبند های چرمی می تواند هم سلیقه ی اقایان را پاسخگو باشد و هم سلیقه ی خانم های جوان را .

اگر هر کس بتواند برای خود دستبند چرمی بدوزد دیگر نیازی به خرید دستبند های چرمی گران قیمت در بازار پیدا نمی کند . آی هدیه تا کنون اموزش چرم دوزی کیف و کفش را در قالب مطالب و دانلود کیف چرم برای شما علاقه مندان روی سایت قرا داده است .

تصویر دستبند ساخته شده توسط خودتان را با آی هدیه به اشتراک بگذارید . منتظر نمونه های دوخته شده ی دستبند چرم شما هستیم .

دستبند چرم 1
دانلود اموزش دستبند چرم بافت پیچ اسپرت را در قالب فایل زیپ برای علاقه مندان به چرم دوزی آماده کرده ام تا با استفاده از آن و مقدار کمی چرم و دکمه های فشاری یک دستبند چرم زیبا برای خود بدوزید .

فایل آموزشی زیر شامل یک فیلم مرحله به مرحله از ساخت دستبند و طریقه ی بافت پیچ کردن چرم و همچنین یک فایل پی دی اف از الگوی مورد نیاز و توضیحات تکمیلی و تصاویر مرحله به مرحله است که می تواند طریقه ی ساخت دستبند چرم را به خوبی برای هنرآموز جا بیندازد .

لطفا نظر خود را راجع به آموزش دستبند چرم به شماره ی زیر SMS کنید :

۵۰۰۰۲۰۳۰۹۴۹۷

آموزش دستبند چرم بافت پیچ
آموزش مرحله به مرحله از روند دوخت دستبند چرم به همراه الگوی مورد نیاز و یک تصویر متحرک برای بافت چرم که در دستبمد استفاده شده است .

قیمت فقط: 1000تومان

جهت پیگیری خریدهای ناموفق لطفا شماره همراه یا پست الکترونیک خود را وارد کنید.مشخصات

نوع فایل: zip
حجم فایل: 2169 کیلوبایت
تعداد دانلود: 554
تعداد صفحات / مدت زمان: 4
سطح آموزش:مبتدی
منبع: melissaesplin.com
تاریخ انتشار: 1393/06/02 13:27

2 thoughts on “دستبند چرمی | دانلود الگو دستبند چرمی | آموزش دستبند چرم

دیدگاهتان را بنویسید

Top