شما اینجا هستید
صفحه اصلی > هنر دستی > آموزش های دانلودی > الگو کیف چرم اسپرت | دانلود الگوی چرم دوزی

الگو کیف چرم اسپرت | دانلود الگوی چرم دوزی

دانلود الگوی چرم دوزی ؛  الگو کیف چرم اسپرت

در این مطلب الگو کیف چرم اسپرت را دانلود خواهید کرد . این الگو در اندازه های واقعی تهیه شده است و شما باید پس از دانلود الگو را در سایز A3 پرینت گرفته و روی چرم قرا دهید . برش زده و بدوزید .

اما چه بهتر است که افراد کیف هایی با سلیقه خود بسازند و دست بگیرند چرا که این کار باعث میشود، شما در بین دوستانتان منحصر به فرد و خاص جلوه کنید!!

پس اگر یک چرم دوز حرفه ای هستید؟!

اگر میخواهید چرم دوزی را آغاز کنید؟!

اگر همه ی کیف هایتان را خودتان میدوزید؟!

اگر به دنبال کیفی ارزان ولی زیبا و بادوام میگردید؟!

اگر از کیفی که تصویر آن را در بالا مشاهده فرمودید خوشتان آمده؟

اگر میخواهید بدانید چگونه دوخته شده؟!

و یا اگر مایلید که کیف دستی خود و دوستانتان را با دستان خودتان بدوزید، ما به شما الگو کیف چرم که تصاویر آن را در بالا میبینید را پیشنهاد میکنیم!

تصویر کیف ساخته شده توسط خودتان را با آی هدیه به اشتراک بگذارید . منتظر نمونه های دوخته شده ی کیف چرم شما هستیم .

الگو کیف چرم
این کیف دارای دو زیپ در جلو و عقب است به علاوه یک زیپ اصلی! همچنین دارای یک جیب بزرگ در داخل خود میباشد.

الگوی این کیف را در هیچ کجای اینترنت و در هیچ کتابی نخواهید یافت چرا که این الگو زاییده ذهن یک چرم دوز حرفه ای در فروشگاه آی هدیه است!!

این الگو به صورت دو قطعه عکس است که تحت ویندوز به صورت فایل زیپ آماده شده است و شما میتوانید پس از دانلود، آن را در اندازه A3 پرینت بگیرید و استفاده کنید. و یا در ابعاد بزرگتری آن را پرینت بگیرید و کیف مورد نظر را در ابعاد بزرگتری بدوزید.

لطفا نظر خود را راجع به الگو کیف چرم اسپرت به شماره ی زیر SMS کنید :

۵۰۰۰۲۰۳۰۹۴۹۷

الگوی کیف چرم دوشی اسپرت
شامل دو تصویر آسه از الگوی مورد نظر همراه با برگه ی راهنما برای دوخت و پیاده سازی قطعات الگوها .

قیمت فقط: 2500تومان

جهت پیگیری خریدهای ناموفق لطفا شماره همراه یا پست الکترونیک خود را وارد کنید.مشخصات

نوع فایل: zip
حجم فایل: 156 کیلوبایت
تعداد دانلود: 420
تعداد صفحات / مدت زمان: 0
سطح آموزش:مبتدی
منبع: متخصصان چرم دوزی آی هدیه
تاریخ انتشار: 1393/06/04 10:29

9 thoughts on “الگو کیف چرم اسپرت | دانلود الگوی چرم دوزی

  1. دوست عزیز
   اگر متن این صفحه را با دقت خوانده باشید حتما متوجه خواهید شد که ما گفته ایم ، در صورت خرید الگو کیف چرم اسپرت یک فایل از الگو های چرم دوزی به صورت رایگان به شما ارائه می شود . نه اینکه الگوی کیف چرم اسپرت به صورت رایگان در اختیارتان قرار بگیرد .

 1. من خرید کردم اما متاسفانه اون الگویی که توی تصویر بود نبود، اصلا درست نیست اینطور کلاهبرداری، ما اطمینان میکنیم به گفته شما

  واقعا براتون متاسفم…

  1. سلام
   فایل زیپ مورد نظر را بررسی کردم مشکلی وجود نداشت برای مطمئن شدن از عدم وجود مشکل در الگوها ( فقط به خاطر شما کاربر عزیز ) خودم یکبار روند پرداخت و دانلود را از همین صفحه طی کردم و فایل دانلود شده را باز کرده و الگوها را با کیف مورد نظر مطابقت دادم : کاملا منطبق بوده و الگوهای رایگان نیز در یک فایل پی دی اف همراه دو تصویر الگو موجود بود .
   نمی دانم شما تا چه حد چرم دوزی می دانید اما اگر تصاویر الگو را روی برگ A3 پرینت گرفته و توضیحات موجود در تصویر شماره 1 را نیز مطالعه کرده بر پیاده سازی و سر هم بندی الگوهای چرم دوزی تسلط کافی داشته باشید . دوختن این کیف برایتان آسان و انطباق الگوها با نمو نه کیف دوخته شده در تصویر را به روشنی در می یابید .
   دوست عزیز ، آی هدیه نیز مثل شما به اخلاق اجتماعی و اصول حرفه ای معتقداست . و همه ی تلاش آن جلب رضایت کاربران و مشتریانی چون شماست .

 2. *به کار شما میگن دروغ…. وقت مردم رو میگیرید ,و میگید رایگانه تا برسن توی این صفحه بعد میگید پولیه؟ آبروی خودتون و سایتتون رو نبرید. دیگه اسم این سایت برای من یکی که اعتباری نداره

  1. دوست عزیز قصد ما از این عنوان فریب کاربران نبوده است . شما با خرید یک الگوی چرم دوزی در اندازه های واقعی ، 3 الگوی رایگان دیگر دریافت خواهید کرد .

دیدگاهتان را بنویسید

Top