شما اینجا هستید
صفحه اصلی > هنر دستی > بافتنی و قلاب بافی > مدل بافتنی > مدل لباس بافتنی زنانه : مانتو بافت

مدل لباس بافتنی زنانه : مانتو بافت

از آنجا که ژورنال بافتنی از میان دیگر گزینه های موجود در نظرسنجی پاییزه ی آی هدیه رای آورده است . مدل های بی نظیر مانتو بافت ژورنالی را در این مطلب منتشر کرده ام . این مدل ها از ژورنال های خارجی انتخاب شده است و برای بافت آن می توانید از سری آموزش های ژورنال بافی خانم یاوری مربی بافتنی استفاده کنید .

مدل-لباس-بافتنی-31
مجموعه دی وی دی های ژورنال بافی مریم یاوری خواهر منصوره یاوری مربی بافتنی معروف صدا و سیما شامل دو حلقه دی وی دی آموزش ژورنال بافی است . این آموزش ها با محوریت قلاب بافی طرح های ژورنالی تهیه و تنظیم شده است .

مدل-لباس-بافتنی-33
مدل-لباس-بافتنی-35
افرادی که قبلاً از دی وی دی ها و کتاب های خانم یاوری استفاده کرده اند میدانند که آموزش های خانم یاوری به شدت پر محتوا و کاربردی است . مجموعه دی وی دی ژورنال بافی با قلاب ایشان هم به صورت کاملاً اورجینال تهیه گشته و در اختیار دوستداران هنر بافتنی قرار گرفته است .

مدل-لباس-بافتنی-37
مدل-لباس-بافتنی40
افرادی که قبلاً قلاب بافی را کار کرده اند و به دنبال طرح ها و مدل های جدیدی برای قلاب بافی هستند اما به تنهایی و از روی عکس یک مدل قادر به بافتن آن نیستند،می توانند از مجموعه دی وی دی ژورنال بافی خانم مریم یاوری استفاده کنند و طرح هایی که ایشان آموزش می دهند را به راحتی ببافند .

مدل-لباس-بافتنی-41
مدل-لباس-بافتنی-49
 

مجموعه آموزش ژورنال بافی یاوری شامل مباحث زیر می باشد :

آموزرش های شال ، کلاه  – شنل ، لباس های فانتزی – لباس های مجلسی ، نقشه خوانی –  بافت از روی ژورنال ، ساق دست و…. .

مدل-لباس-بافتنی11
مدل-لباس-بافتنی-12
 علاقه مندان می توانند برای دانلود آموزش مانتو بافت دخترانه کلیک کنند . این آموزش مستند و حاصل تجربه ی کوتاه متخصص بافتنی نیلوفر 27 بوده و همه ی بخش های بافت یک مانتو جزء به جزء توضیح داده شده است .

مدل-لباس-بافتنی-15
مدل-لباس-بافتنی-21


 علاقه مندان برای تهیه ی دی وی دی آموزش ژورنال بافی یاوری می توانند از لینک زیر اقدام کنند .

آموزش ژورنال بافی یاوری

آموزش ژورنال بافی

دیدگاهتان را بنویسید

Top