شما اینجا هستید
صفحه اصلی > هنر دستی > بافتنی و قلاب بافی > آموزش بافتنی > آموزش کیف بافتنی مجلسی نگین دار

آموزش کیف بافتنی مجلسی نگین دار

آموزش کیف بافتنی مجلسی نگین دار را در این مطلب مشاهده خواهید کرد . آموزش کیف بافتنی زیر از مجله موگه تخصصی کیف بافتنی انتخاب شده است . این آموزش بافتنی می تواند برای کسانی که با اصطلاحات بافتنی آشنا هستند مفید واقع شود .

مدل های جدید و بسیار زیبای کیف بافتنی

وسایل لازم برای بافت کیف بافتنی مجلسی نگین دار :

کاموا 2 کلاف 100 گرمی

میل شماره 5

مروارید برای تزیین کیف

توضیح مدل شما ره یک زمینه :

رج 1 یک دانه حاشیه (دانه اول) یک زیر یک رو . رج دوم همانطور که دانه ها دیده می شود ببافید . رج سوم یک دانه حاشیه (دانه اول) یک رو یک زیر . رج چهارم مثل رج دوم . رج پنجم تکرار از رج یک .

توضیح مدل شماره دو روی کیف :

در این مدل که مانند پیچ بافته می شود همانطور که در نقشه می بینید . یک رو ، 8 زیر ، دانه ها را مرتب کنید . بعد در دو مرحله پیچ را انجام دهید .

مرحله اول : 4 دانه اول را از میل خارج کنید و ابتدا دو دانه اول را از میل خارج کنید . دو دانه اول را از روی کار به عقب آورده و دو دانه دوم را از پشت کار به جلو بیاورید و ببافید . 4 دانه دوم را هم از میل خارج کنید و ابتدا دو دانه دوم را به اول آورده و بعد دو دانه دوم را از پشت به عقب برده و ببافید . بعد از بافت  دو رج مرحله دوم : 4 دانه اول را از میل خارج کنید و دو دانه دوم را از روی کار به جلو اورده و دو دانه اول را از پشت به عقب برده ببافید . بعد 4 دانه دوم را ابتدا دو  دانه دوم را از روی کار به جلو اورده و دو دانه اول را از پشت بیرون برده ببافید .

قسمت جلوی کیف را نیز به همین ترتیب ببافید .


می توانید برای اموزش های کاملتر و بهره مندی از مدل های بی نظیر کیف بافتنی به همراه آموزش مرحله به مرحله مجله تخصصی کیف بافتنی موگه را تهیه کنید .

خرید اینترنتی مجله موگه کیف بافتنی

دیدگاهتان را بنویسید

Top