شما اینجا هستید
صفحه اصلی > هنر دستی > بافتنی و قلاب بافی > مدل بافتنی > پاپوش بافتنی | بافت روفرشی | مدل بافتنی مشاهده کنید .

پاپوش بافتنی | بافت روفرشی | مدل بافتنی مشاهده کنید .

مدل بافتنی ؛ بافت روفرشی ، پاپوش بافتنی همگی در مطلب زیر .

بازار داغ بافتنی این روزها ،  آی هدیه را بر آن داشت که از غافله عقب نماند و مدل پاپوش بافتنی دخترانه و انواع پاپوش بافتنی جدید ترین مد های سال را برایتان منتشر کند . پاپوش بافتنی ساده ترین نوع بافت پس از شال گردن بافتنی است که می توانید به راحتی بافت آن را شروع کنید . اگر تا کنون به بافت روفرشی فکر نکرده اید توصیه می کنم که از همین امروز بافت ان را شروع کنید .

آموزش بافت روفرشی ، آموزش پاپوش بافتنی را از این لینک دنبال کنید .

فقط کافیست یک کفی بافته و دیواره ی پاپوش را به ان متصل کنید .

پاپوش-بافتنی-2

شال گردن بافتنی دخترانه

پاپوش بافتنی صورتی رنگ زیر را ابتدا با بافت کفی آن ایجاد کرده و سپس دیواره ی آن را که از قبل بافته اید به آن متصل می کنید .

پاپوش-بافتنی-4

نکات بافتنی خانم کتلی درباره ی شستشوی لباس بافتنی :

برای شستشوی لباس بافتنی از ماشین لباس شویی استفاده نکنید…بافت مورد نظر را حدود 1 تا 2 ساعت ( بستگی به میزان چرک بودن ) درون محلولی از آب و پودر مایع لباس شویی قرار دهید تا چرک لباس کاملا از آن جدا شود و در صورت نیاز مقداری لباس را چنگ بزنید .

بافت روفرشی زیر کمی حرفه ای بافته شده و با گل های رنگی بافتنی تزیین شده است .

پاپوش-بافتنی-5

جوراب بافتنی این تصویر با نقشه بافت ، بافته شده است .

پاپوش-بافتنی-3

نکات بافتنی خانم کتلی درباره ی شستشوی لباس بافتنی :

خشک شدن لباس های بافتنی با آب زیاد حتی اگر لباس آویزان هم نباشد صدمه ی زیادی به بافت می زند . زمانی که بافت در حال خشک شدن است کاموا فرم خود را از دست می دهد .

پاپوش بافتنی طرح قورباغه

پاپوش-بافتنی-6

بافت روفرشی عکس زیر با گل و بدون گل تزیینی بافتنی زیباست و می توانید برای خود ببافید .

پاپوش-بافتنی-1


می توانید برای مشاهده ی مدل بافتنی و اموزش بافتنی بیشتر کتاب ژورنال بافتنی مرضیه کتلی را از لینک زیر تهیه فرمایید .

خرید اینترنتی ژورنال بافتنی خانم کتلی

4 thoughts on “پاپوش بافتنی | بافت روفرشی | مدل بافتنی مشاهده کنید .

  1. *باسلام خدمت خانم کتلی  خانم عزیز کارهای بافتنی تن بسیار زیبا  جذاب و باسلیقه بافته میشه  من خیلی خیلی دوست داشتم  که در کلاس های شما اموزش بگیرم  واز طریق خانم شیما سوال کردم هم مسیر اموزشتون دور بود برای من و هم هزینه  اموزش برام سنگین  عاشق کارهاتون هستم وفقط غصه میخورم که نمیتونم  ازتون یاد بگیرم  اگر زمانی  یک مقدار هزینه اموزش تون کم شد عنایت بفرمایید  به شماره من  یا ایمیلم اطلاع بدید ازتون ممنونم و منطقه 14 سکونت دارم بازم ممنون  

  2. *باسلام خدمت خانم کتلی  خانم عزیز کارهای بافتنی تن بسیار زیبا  جذاب و باسلیقه بافته میشه  من خیلی خیلی دوست داشتم  که در کلاس های شما اموزش بگیرم  واز طریق خانم شیما سوال کردم هم مسیر اموزشتون دور بود برای من و هم هزینه  اموزش برام سنگین  عاشق کارهاتون هستم وفقط غصه میخورم که نمیتونم  ازتون یاد بگیرم  اگر زمانی  یک مقدار هزینه اموزش تون کم شد عنایت بفرمایید  به شماره من  یا ایمیلم اطلاع بدید ازتون ممنونم و منطقه 14 سکونت دارم بازم ممنون  

دیدگاهتان را بنویسید

Top