شما اینجا هستید
صفحه اصلی > هنر کاغذی > اوریگامی > اوریگامی گل لیلیوم هدیه غافلگیرانه بعد از صرف ناهار …

اوریگامی گل لیلیوم هدیه غافلگیرانه بعد از صرف ناهار …

اوریگامی گل لیلیوم هدیه غافلگیرانه بعد از صرف ناهار با آن که دوستش دارید را در این مطلب خواهید دید . هنر اوریگامی تاریخچه ای طولانی در بر دار که بازتابی از فرهنگ و ارمان های کشور های خاور دور می باشد و درواقع هنر ژاپنی است که اصطلاح ( ORI ) در آن به معنای تا کردن و ( GAMI ) به مفهوم کاغذ می باشد .

فیلم آموزش اوریگامی گل لیلیوم را می توانید در ادامه ی مطلب مشاهده کنید .

اوریگامی تنها آموزش هنر و کاردستی نیست بلکه نوعی بازی است بین دست و ذهن و چشم که باعث پرورش خلاقیت ، ایجاد دقت ، تمرکز حواس ، هماهنگی در رنگ ها ، قدرت برقراری تعادل بین اجسام و پیشرفت ذهنی و جسمی می گردد .

تکنینک های اوریگامی به طور گسترده در طراحی ، بسته بندی ، دکوراسیون داخلی نیز کاربرد دارد .

اصل قوانین آموزش اوریگامی در ریاضیات و قوانین هندسه ی آن است که حتی در معماری برای ساخت ساختمان ها و توسعه ی فناوری ساخت منبع برای حمل و نقل یا استفاده از ورق های فلزی نیز به کار می رود . که هر ساله پیرامون موارد مذکور در کشور ژاپن نمایشگاه ها و جشنواره های متعددی برگزار می گردد .

اوریگامی گل لیلیوم-2

اوریگامی کاساداما با اوریگامی متفاوت است چرا که کاساداما مجموعه ای از واحد های اوریگامی است که با اتصال آنها به یکدیگر می توان اشکال توپی تزیینی جذابی ساخت که تا کردن و چسباندن هر قسمت و رسیدن به کاسادامای کامل شده بسیار لذت بخش بوده و می تواند یک هدیه ی بسیار شگفت انگیز باشد .

با بروبچس آی هدیه رفته بودیم برای ناهار رستوران که یکی از دوستان به عنوان دسر یه گل لیلیوم زیبا اوریگامی کرد و آموزش اوریگامی گل رو برامون توضیح داد منم که دوستار اوریگامی فیلم گرفتم تا شما ها هم بتونین از این آموزش زیبا لذت ببرین . اوریگامی گل لیلیوم بهترین هدیه ی غافلگیرانه بعد از صرف یه ناهار با اونی که دوستش دارین می تونه باشه .

دیدگاهتان را بنویسید

Top