شما اینجا هستید
صفحه اصلی > هنر خیاطی > مدل لباس > مدل لباس بچگانه جدید | مدل پیراهن بچگانه دخترانه

مدل لباس بچگانه جدید | مدل پیراهن بچگانه دخترانه

انواع مدل لباس بچگانه جدید از جمله مدل پیراهن بچگانه برای دختر بچه های ناز و دوست داشتنی را در این مطلب برای شما اماده کرده ایم .  لباس های بچگانه از هر نوع و مدلی که باشد به خاطر معصومیت کوکانه ی بچه ها بسیار دیدنی است. مدل های زیر همه مدل های لباس بچگانه ی 2013 هستند که دیدنش می تواند هر بیننده ای را سر ذوق اورد .

در ادامه ی مطلب به معرفی ژورنال مدل لباس بچگانه  موگه شماره 4 می پردازیم که حتما می تواند ورق زدن این ژورنال کودک برایتان جذاب باشد . مجله موگه کودک 4 دارای آموزش دوخت انواع لباس های دخترانه و پسرانه بچگانه به همراه دو شیت الگو ! . دارای بیش از 90 مدل لباس نوزاد، لباس عروس، کت و پالتو، شلوار و شلوارک ، لباس پسرانه و لباس مجلسی دخترانه بچگانه !

مدل لباس بچگانه دخترانه

مدل لباس بچگانه دخترانه

مجله موگه کودک شماره 4 که دارای 16 پروژه دوخت با الگوهای تمام قد و یک به یک از انواع لباس های دخترانه و پسرانه از جمله کت و شلوار پسرانه، پیراهن و پالتو دخترانه و…. است برای شما خانم های علاقه مند به خیاطی بسیار می تواند مفید واقع شود.

مدل لباس بچگانه با پارچه ساتن

مدل لباس بچگانه دخترانه

مجله موگه کودک شماره 4 دارای بیش از 90 مدل از جدیدترین مدل های بچگانه کت و پالتو ، لباس مجلسی ، لباس عروس ، شلوار و شلوارک و لباس نوزاد را در خود جای داده!

مدل لباس بچه گانه بلند

مدل لباس بچگانه دخترانه

کارشناسان موگه سعی خود را بر این داشته اند تا تمامی عزیزان که به هنر خیاطی آشنایی دارند بتوانند از الگوهای مجله موگه استفاده لازم را ببرند. امید است که الگوهای این شماره موگه مورد استفاده همه عزیزان قرار بگیرد!

مدل لباس بچگانه کوتاه

مدل لباس بچه گانه دخترانه

مدل لباس بچه گانه دخترانه

مدل لباس بچه گانه دخترانه

مدل لباس بچه گانه سفید

مدل لباس بچه گانه دخترانه

مطالب مرتبط :
مدل لباس عروس
مدل لباس هندی
مدل ست لباس
مدل لباس پاییزه زنانه و دخترانه

می توانید برای دوخت لباس های بچگانه و الگوهای مورد نیاز مجله اشراق شماره 4 را تهیه کنید .

خرید اینترنتی مجله اشراق کودک شماره 4

مجله موگه لباس کودک 4

دیدگاهتان را بنویسید

Top