شما اینجا هستید
صفحه اصلی > هنر دستی > روبان دوزی > آموزش روبان دوزی گل رز + رز آفتاب همگام با آفاق امیریان

آموزش روبان دوزی گل رز + رز آفتاب همگام با آفاق امیریان

آموزش روبان دوزی گل رز + رز آفتاب همگام با آفاق امیریان را در این مطلب فرا خواهید گرفت .  برای شروع روبان دوزی ابتدا باید انواع دوخت های پایه ای همچون انواع گل رز ها ، کریشه کردن پارچه و مانند اینها را آموزش ببینید. انواع مختلف گل رز همچون رز پیچ مینیاتوری ، رز فرانسوی ، عنکبوتی ، رز ستاره عنکبوتی و انواع دوخت ها همچون دوخت ضربدر ، ملیله ، زنجیره و پروانه در سایر آموزش های روبان دوزی در همین سایت  آموزش داده شده است . در اینجا به آموزش گل رز آفتاب و کریشه کردن روبان می پردازم .

آموزش روبان دوزی رز آفتاب

آموزش روبان دوزی دوخت گل رز روبان دوزی : رز آفتاب

ابتدا روبان را تای مثلثی بزنید ادامه روبان را 2 الی 3 دور لوله کنید . بالای روبان را به وارونه تای اریب بزنید و دور پیچی را ادامه دهید . هنگامی که تای وارونه به انتها رسید به سمت رو اریب کرده و گل را بپیچید . این عمل را تا نتیجه ای دلخواه ادامه دهید . در حین کار انتهای گل را کوک زده تا از باز شدن آن جلوگیری شود .

روبان دوزی گل

آموزش روبان دوزی نحوه کریشه کردن روبان :

از روبان های فنری ( سیم دار ) استفاده کنید  . لبله روبان را بین دو انگشت اشاره و شست گرفته و شروع به دادن پیلی نمایید . با انگشت شست و اشاره دست دیگر روبان را هدایت کنید . تمام فاصله ها باید یکسان باشد . در بیشتر دوخت ها ، این قسمت باید با سوزن و نخ همرنگ عبور داده شود تا کریشه ها باز نشده و محل تثبیت بهتر انجام پذیرد .

روبان دوزی

این آموزش را از کتاب هنر روبان دوزی مدرن 2 تالیف خود انتخاب کرده ام .

جهت دریافت کلیپ آموزشی روبان دوزی ، کریستال و جواهر دوزی خانم امیریان از لینک زیر استفاده کنید.

دانلود اموزش روبان دوزی آفاق امیریان


تصاویرهنر های خانم آفاق امیریان


برای تهیه ی کتاب روبان دوزی مدرن 2 از خانم آفاق امیریان می توانید از لینک خرید زیر استفاده کنید .

خرید اینترنتی کتاب هنر روبان دوزی مدرن 2 از آفاق امیریان

روبان دوزی امیریان

2 thoughts on “آموزش روبان دوزی گل رز + رز آفتاب همگام با آفاق امیریان

    1. نسیم جون باید روی لینک دانلود کلیک کنی و بعد ادرس ایمیل تو در صفحه ای که باز میشه وارد کنی تا لینک دانلود فایل به ایمیلت ارسال بشه از اونجا راحت می تونی دانلودش کنی … الان امتحانش کردم مشکلی نداشت. یه بار دیگه امتحان کن .

دیدگاهتان را بنویسید

Top